Nie-Bo w Dębie! Wyjątkowy koncert świąteczno-noworoczny! Zobacz nowy klip zespołu! xvideo

12

Okres świąteczno-noworoczny to idealna okazja do spotkań w rodzinnym i przyjacielskim gronie. Ten wyjątkowy czas zamierzają umilić nam Żaneta i Robert Lubera z zespołem NIE-BO, którzy 29 grudnia 2021 roku wystąpią na scenie Samorządowego Ośrodka Kultury. Wraz z nowodębianami do naszego miasteczka zjadą znani i lubiani artyści muzyki rozrywkowej.

Jesteśmy na etapie promocji nowego albumu zespołu NIE-BO co stanowi świetną okazję do tego by po raz kolejny wykorzystać okres świąteczny do lokalnej integracji i spotkań po latach. To czas gdy do Nowej Dęby zjeżdżają „dawni” mieszkańcy  z całego świata. Odnawiają się relacje i stare przyjaźnie. Chcemy by ten koncert wpisywał się w te tradycję – mówi Robert Lubera.

Koncert w Nowej Dębie będzie wzbogaconą wersją wrześniowego koncertu transmitowanego przez Radio Nowy Świat w ramach Rzeszów Breakout Days. Grane będą utwory z najnowszego albumu grupy NIE-BO, a także utwory znanych i lubianych artystów muzyki rozrywkowej.

Na „deskach” miejscowego domu kultury po raz pierwszy pojawią organy Hammonda których wyjątkowego brzmienia nie da się podrobić. Będzie to unikatowa okazja by posłuchać ich brzmienia na żywo, zwłaszcza że „klawisze” obsługiwać będzie Kajetan Galas – organista, pianista, edukator, laureat pierwszego miejsca w kategorii organy według ankiety krytyków magazynu Jazz Forum w 2020 roku, oficjalny artysta Hammond Polska i Hammond Europe.  Oprócz Galasa na scenie pojawią się: Wojtek Famielec – gitara basowa;  Józef Rusinowski – perkusja; Sebastian Stanny – saksofony; Rafał Gańko – trąbka; Tomasz Dworakowski – puzon.

Jak zaznacza Żaneta Lubera – znana nam również programów „Must be the music”, „The Voice of Poland” a ostatnio również „Ameryka Express” – podobny koncert planowano już wcześniej, jednak plany pokrzyżowała pandemia: – Chcieliśmy zorganizować duży koncert podczas którego wystąpią wszyscy muzycy z nowodębskimi korzeniami, jednak ze względu na obostrzenia nie było to możliwe. Mamy nadzieję, że ten koncert który zagramy 29 grudnia w Nowej Dębie przypomni nam wszystkim czasy normalności za którą wszyscy tęsknimy.

Bilety na koncert są do nabycia w kasie Samorządowego Ośrodka Kultury. Poniżej zamieszczamy najnowszy promo-klip zespołu NIE-BO:

12 KOMENTARZE

  • Nawet jeśli masz rację, to pamiętaj, że przez 30 lat muzyka poszła trochę do przodu. Osobiście uważam, że The End było maximum twórczości Roberta. Zresztą tam grało więcej wybitnych muzyków.

  • Jak na region Robert jest dobrym muzykiem. Nikt nie porównuje go z Gilmour’em czy Claptonem. Południe kraju, może poza Śląskiem, jest w ogóle bardziej ciężkie w koncertowej branży. Co prawda mógłby sobie odpuścić w epidemicznie fatalnym momencie, ale widać wszyscy, ludzie, dyrektorka, Robert, potrzebują pieniążków i zabawy. Czy warto, ocenią obecni na koncercie. Osobiście nie ryzykuję, ale życzę szczęścia, zdrowia i miłych wrażeń… oraz Szczęśliwego Nowego Roku

  • W 2010 wyszło, że fundacja walcząca ze światową biedą Bona z U2 na cele dobroczynne wydała 1,2% majątku, a 50% tegoż na pensje pracujących w niej zawodników. 98,8% wartości projektu do kiesy? Stachu w Zaleszanach by się złapał za głowę

   Powiem tak:
   „Lepiej w fundacji, niż w deszcz i śnieg na stacji”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here