[TELEDYSK] „Wspólny wróg”. Antycovidowy klip nowodębskich raperów

25
Wspólny wróg to kawałek mający na celu wsparcie grup protestujących przeciwko wprowadzanym obostrzeniom oraz zmianom w prawie, które ograniczają wolność. Nie jestem autorem zdjęć do klipu. To urywki filmów z protestów, które są zamieszczone na YouTube.
Realizacja i Mix kawałka WWS (Wodzol Weed Studio)
Patron medialny Zpodziemia.pl Infonowadeba.pl

25 KOMENTARZE

  • A za co tu dziękować? Ameryki nie odkryli. Podpinają się tylko pod nośny temat. Rege było w modzie to jemiołak robił rege byle kliki się zgadzały.

  • Po co strajkować w Warszawie? Tutaj jest nasze miasteczko, jakby wszyscy ludzie organizowali się w swoich miejscach zamieszkania to może by coś ruszyło.
   Może zorganizować coś w mieście?
   Ciekawe ile ludzi by przyszło.

  • Widzę że Twoja wiedza jest bardzo płytka i nie było Cie stać na nic więcej. Jestem ciekawy co ty zrobiłeś w tym kierunku żeby było lepiej w ojczystym KRAJU oprócz krytyki innych bo inteligencją nie błyszczysz.

 1. Rozumiem wolność słowa, ale nagrywanie takich kawałków w momencie gdy dziennie umiera kilkaset osób w szpitalach na Covid… Brak słów.

  Niektórzy nierozważni krzyczą: „Zakończyć plandemię”. Ja wołam: „Zakończyć Infonowadeba”.

  • Tysiące umiera na raka. Rusza cię to? To, że ktoś ma wpisane kow19 nie znaczy, że to było przyczyną śmierci. Statystyki mają się zgadzać.

  • Zenek co ty bierzesz? od marca na covid umarło oficjalnie do tej pory ok 400 osób a ile z nich umarło naprawde na covid? 200? 100? wyłącz tvpis i tvn szukaj prawdziwych informacji o pseudoplandemii, wierzę w ciebie

  • Wiem, ale zgony w następstwie nowotwórów to fakty i będzie ich coraz więcej z uwagi na zamknięcie szpitali.

   Występuje epidemia, ale głupoty.

 2. Żałosne nie wierzę że kocur dał się zmanipulować ciolkom z konfederacji ,że niby nie ma covida.Myslalem że jesteś trochę bardziej rozumny ale widać poziom jesiola

 3. Odnoszę dziwne wrażenie, że teledysk miał pokazać, iż Polacy wychodzą na ulice, żeby jakoś walczyć hasłami z covidem (ew. propagandą TV), a pokazują archiwalne protesty…

 4. Jaka pandemia, nie ma żadnej pandemi!! Kobieta zmarła bo jej dializy nie zrobili tydzień bo mieli ją w d….e a wpisane ma COVID!
  O jakiej pandemi mówimy – nie ma zadnej, jest za to strach i panika bo tak ma być!

  • @gg,takiś bohater?Zobaczymy gdy złapiesz Covida i jak wtedy będziesz śpiewał.
   Stykam się z ludźmi którzy mają potwierdzone zakażenia,z tymi którzy przechodzili je bezobjawowo,rozmawiam telefonicznie z tymi którzy przechodzą infekcję bardzo boleśnie więc nie kozakuj.
   Pandemia jest,może zbyt wyolbrzymiona paniką ale jest.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here