Wakacyjne kino na leżakach w Nowej Dębie

12

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie oraz Miętowa Budka w Nowej Dębie zapraszają na WAKACYJNE KINO NA LEŻAKACH. Pierwszy seans odbędzie się 5 sierpnia (czwartek) o godz. 20:30 na placu przed Domem Kultury. Wyświetlona zostanie zabawna komedia pt. „Starsza Pani musi zniknąć” z ograniczeniem wiekowym od lat 13. Serdecznie zapraszamy na 90 minut leżakowego relaksu.

12 KOMENTARZE

    • Proboszczowi zostaw to co do niego należy, a Pani Iwona niech robi swoje – to dwa organizmy które należy oddzielić – aby nie było to tak jak za Ministra(nta) Krysi! Trzymam kciuki za indywidualne podejście do spraw społecznych i oczekiwań mieszkańców!

    • Proboszcza bym w to nie mieszał, to promocja jak zwykle marksizmu antykulturowego. Nieoczytane głąby nie mają o niczym pojęcia. Zresztą ten proces zmiany świadomości zombiaczków przez zachodnich ultrakomunistów zaczął się już dawno. Część 30-40 latków ma zryte głowy, a co dopiero młodsi. Zapakują ich w bydlęce wagony i nie skapują.

    • Jestem ciekawy jakie ma pochodzenie ta Pani. Jak w Niemczech dzieci tych którzy wywołali rewolucje Narodowo Socjalistyczną wywołali rewolucje 68 roku. W Polsce dzieci katów i morderców prawdziwych jagiellońskich elit też zostały lewaczkami. Najgorsze, że dzieci katów pomieszały w głowach dzieciom ofiar.

  1. Rozumiem inicjatywę ale tak stary i głupi film to jednak porażka. Dajcie coś nowego jeśli chodzi o film a jak nowe to możemy jakiś kabaret? Albo polskie stare klasyki komedie takie co mają po niewiele 80 minut.

    • Majdam Krolewski to Krolewski , gdzie lesnej polanie do Majdanu tyle samo co siatkarzom do zlota

  2. Ja przyniosę już popkorn tylko rezerwuje miejsce koło radnego zawsze to można być zauważony ewentualnie koło nowej dyrekcji to tak na przyszłość bo jakoś odwołali niespodziankę leżakowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here