Zapraszamy na 12. edycję MILITARIADY!

28

W tym roku święto Nowej Dęby zaplanowane zostało w trzeci weekend czerwca (20-21.06.2020) na terenach rekreacyjno-parkowych nad zalewem w Nowej Dębie.
Na uczestników czeka jak zwykle moc atrakcji muzycznych i militarnych. Jako gwiazda na scenie wystąpi Marek Piekarczyk & kwintet akustyczny oraz zespół Pectus.
Atrakcje militarne to przede wszystkim pokaz uzbrojenia i wyposażenia niezawodnych żołnierzy z 21 Brygady Strzelców Podhalańskich. To także widowiskowy pokaz musztry paradnej w wykonaniu żołnierzy Pułku Reprezentacyjnego Wojska Polskiego, który w piątkowe popołudnie będzie można zobaczyć na placu majora Jana Gryczmana.
Będzie się działo – Nowa Dęba zaprasza

28 KOMENTARZE

 1. No w tym roku prawdopodobnie Wasza kiełbaska będzie na pewno w tej samej cenie co ostatnio, bądź nawet powiedziałbym jeszcze droższa a to z prostego powodu – Pectus i jakiś Piekarczyk? Serio? To na pewno można powiedzieć że będzie to najgorsza Militariada od lat. Już widzę te tłumy walące na te pseudokoncerty. Nie będzie ludzi, nie będzie zysku, więc cena będzie z kosmosu żeby wyjść na zero. No tak, ale w sumie zapomniałem, że jeszcze będą nam grać schody w SOK. Tu nie potrzeba jakiś super gwiazd polskiej estrady. W jeden dzień dać zespół dla młodych a w drugi dla starszej widowni, nawet żeby to miał być zespół pokroju disco polo. Tu chodzi wyłącznie o efekt, żeby czymś przyciągnąć tych ludzi, ale na pewno nie wskazanymi w artykule wykonawcami.

  • „Jakiś” Piekarczyk ? ….. to raczej ty jesteś „jakiś mietek z fabryki saszetek” …. tępa strzało.

 2. Słabo…. I to bardzo pod względem artystycznym – jak dozyjemy to za rok będzie zespół ludowy że skansenu ziemi przemyskiej i zespół rockowy z zakładu karnego w Załeżu! Ale cóż – Mr. Rzemyk zbiera na kurs języka angielskiego aby wygrać kolejną elekcje

 3. Do mietek:
  Jakis Piekarczyk… jesteś Pan arogant I buc… pochwal się czlowieku gdzie Ty spiewales lub grales? Co osiagnales? TSA czy Yugopolis znasz? Pewnie nie bo jak byli na fali to na gowno mówiłaś papu albo u ojca między jajami skakales jako plemniki..

  • cityman, fakt, przyjedzie tylko wokalista, ale to nie upoważnia nikogo, by pisać „jakiś” Piekarczyk.

  • Nikogo nie obrażam i każdy może mieć swój gust muzyczny. Nie wszyscy muszą znać p. Piekarczyka czy TSA. Więc nawiązując do kultury to chyba wielu tu jej brakuje. To że napisałem „jakiś” nie było skierowane przeciwko p. Piekarczykowi tylko przeciw organizatorom. Dlaczego nie można przeprowadzić jakiejś publicznej ankiety kogo widownia chciałaby na militariadzie?

 4. W Mielcu 20.06 2020 na powitaniu lata będzie Natalia Zastępa oraz Michał Szpak, więc dla każdego coś miłego. Do wyboru do koloru

 5. Nie wiem jakie kryteria są brane pod uwagę w doborze ekip scenicznych. Ale napewno chodzi o kasę ale życie uczy że na takich imprezach się nie oszczędza chcąc promować rozwój miasta i kontynuację Militariady. Z całym szacunkiem dla grupy Pectus i p. Piekarczyka stwierdzam że kolejny rok wolę spędzić ten weekend przy piwku i ognisku nad wodą. Czemu w dobie internetu nasi włodarze nie zrobią referendum nawet na stronie urzędu miasta dając mieszkańcom wybór jakichś kilku wykonawców. Wiem że wszystkim nie dogodzi ale odzew napewno byłby w tej sprawie , w końcu mamy demokrację. Zero rozrywki w naszym mieście , nie mówiąc już że nie ma nawet klubu z muzyką taneczną to chociaż dać ludziom się zabawić w jeden z niewielu weekendów . Temat letnich weekendów w Tbg jakoś jest rozwiązany , imprezy taneczne pod gołym niebem przyciągają ludzi a u nas lipa ,dupa i ch..a jak nos słonia. Ale nie ma się co dziwić że młodzi ludzie nie chcą u nas się osiedlać bo poprostu nasze miasto zamiast Nowa Dęba szczycić się nazwą powinna się nazywać Nowa Nędza.Bez obrazy do aktualnej nazwy.

  • #Jason Walker,wiem wolisz wydawać kasę na referendum, w którym wygrałby Zenek Martyniuk,ludzie kto wam tak zniżył poziom odbioru dzwięków.

  • Gdyby taka ankieta się pojawiła to jestem przekonany, że sporo osób, które wzięłoby w niej udział i tak na imprezę, by nie przyszło, więc czy to w porządku, by ktoś miał prawo wybierania wykonawców, gdy sam się na niej nie stawi i ludzie tam będący będą skazani na „Lesioków” czy innych Zenków? No chyba nie o to chodzi, co? Moim zdaniem w jeden dzień program powinni tworzyć lokalni wykonawcy, a na drugi zaprosić już kogoś konkretnego, bo będzie można nieco więcej takiej osobie czy grupie zapłacić i myślę, że byłoby to całkiem rozsądne rozwiązanie z tej sytuacji. Jak finanse dzieli się na dwa dni to automatycznie kasa na wydatki maleje, bo na dwa dni nie zaprosi się kogoś dobrego, więc zazwyczaj kończy się na średniakach lub kimś słabym. Lepsze planowanie dałoby konkretniejszy rezultat.

 6. Teraz to już wygląda tak, że bierze się agencję artystyczną, która wchodzi z pakietem – swoi artyści + swoja scena + swój katering + swoje stoiska z bibelotami. Więc decydując się na jakiegoś artystę, często jest się zmuszonym wziąć taki a nie inny zestaw stoisk. Pytanie kto jest organizatorem w tym roku. W zeszłym SOK i Nowodęskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne J. Sudoła. Tak przynajmniej było na Info. O ile dobrze słyszałem niegdyś w podróży od tajemniczego wędrowca, w cenie X, którą płaci się takiej agencji, w Polsce pojawia się często zwyczajowe 10% * X zwrotu od agencji, w nagrodę, że ją się właśnie wybrało i że niby już nie do publicznej kasy… Kto wie? Nacjonalizacja kosztów, prywatyzacja zysków. Więc może warto być w gronie organizatorów (no, przynajmniej według tajemniczych wędrowców)

 7. To teraz niech władcy much, powiedzą dlaczego za nasze pieniądze nie ma reklam takiej imprezy w radio Leliwa chociażby? Ludzie ta impreza umiera wraz ze schyłkiem karencyji pana b. Ur mistrza Ordona W. Lokalne kompleksy Nowej Dęby się po prostu nie sprzedają

 8. Takim sloganem i artykułami rodem z czasów, nielubianego przez większość tu komentujących, burmistrza Pana o …nie rozleklamujecie w regionie nawet a o kraju to zapomnijcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here