ZAPROSZENIE NA DNI JADACHÓW 2022

7
Fot. 450 lecie sołectwa Jadachy.

Radny Tomasz Wolan wraz z  Ludowym Zespołem Sportowym, Kołem Gospodyń Wiejskich, OSP i Scholą „Anielskie Grajki” zapraszają na Dni Jadachów 2022!

Wydarzenie zaplanowano na najbliższy weekend i będzie trwało dwa dni – Wygląda na to, że dopisze nam piękna pogoda. To już kolejne dni Jadachów organizowane przez naszą społeczność. Zapraszamy do wspólnej zabawy – zachęca radny Tomasz Wolan.

W programie na sobotę przewidziano: „Rajd Rowery do Lasów Państwowych” połączony ze wspólnym ogniskiem, oraz mecz LZS Jadachy-Uskowierzyn po którym rozpocznie się potańcówka pod gwiazdami. Przez cały czas trwania meczu i festynu będzie można skosztować rarytasów przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskiej „Jagodzinaki”.

Z kolei w niedzielę rozegrany zostanie Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci, a tuż po nim odbędzie się Zlot i Parada Motocyklów. Finałem Dni Jadachów będzie wspólna zabawa z DJ’em Łukaszem.

Sponsorami wydarzenia są: Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Nowa Dęba, oraz Urząd Miasta i Gminy Nowa Dęba. Wsparcia organizacyjnego udziela Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie.

7 KOMENTARZE

  1. Panie Przewodniczący ten jeden z radnych musi koniecznie schudnąć albo zakładać łachy odpowiednie do tzw. bułowatości. Obcisłe ciuchy na spuchniętym ciele budzą niesmak i politowanie, szczególnie podczas takiej uroczystości.

    • Anonim, to ty Krysie Pawłow icz opisujesz… Znaną z wybitnej kultury i wyrafinowanego smaku działaczkę PiS…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here