Zaproszenie na pierwsze w historii Dni Jadachów

12

3 sierpnia 2019r. odbędą się I Dni Jadachów. Inicjatorem tego wydarzenia jest Radny Tomasz Wolan, który we współpracy z OSP, Scholą Anielskie Grajki, LZS Jadachy oraz Kołem Gospodyń Wiejskich zorganizują to wydarzenie.

Zapowiadany jest zlot motocykli, który przeparaduje po wszystkich dzielnicach Jadachów. Nie zabraknie też wielu atrakcji dla dzieci oraz dorosłych. Będzie można popróbować pysznych lokalnych potraw przygotowanych przez KGW Jagodzianki, zabawy dla dzieci i młodzieży zorganizuje Schola Anielskie grajki, dzięki ludziom dobrej woli będzie dużo różnych nagród do wylosowania, a wszystko zakończy festyn z orkiestrą. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie Krzysztofa Kopra, który walczy z ciężką chorobą.

Pierwsze dni Jadachów są przede wszystkim wydarzeniem charytatywnym. Cieszę się, że udało się zjednoczyć lokalną społeczność w szczytnym celu. Mam nadzieję, że w znaczny sposób pomoże to wyjść Krzyśkowi z choroby. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w organizację – KGW, OSP, LZS, Schola, Nadleśnictwo Nowa Dęba, Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu oraz wszystkim sponsorom, których ciągle szukamy. Wydarzenie będzie szczególne, gdyż z wielu źródeł wynika na to, że w tym roku przypada także 450 lecie Jadachów. Myślę, że na długo pozytywnie zapisze się to w pamięci mieszkańców,oraz będzie kontynuowane w przyszłych latach. – mówi radny Tomasz Wolan. Impreza rozpocznie się po godzinie 16:00 na stadionie LZS Jadachy.

12 KOMENTARZE

    • Mam nadzieję również, że nie zapomnicie sobie, ile zrobił dla tego klubu – jeszcze parę lat temu nie było tam NIC. Kawałek „trawy” do grania – tyle.
      Nie zapomnijcie sobie również swoich słów w jego stronę, jakoby robił za mało dla klubu/nie robił nic.

  1. ale impreza haha nie ma na co iść i patrzec ten radny on sie nie nadaje ten pisior na radnego pis to zło najgorsza partia zniszczył wszystko klub i nie robi nic jakies place zabaw nie potrzebne

  2. nikt na festyny nie chodzi dziadostwo on głodny jest na kase mało ma nic nie robi zniszczył dwa kluby i sie żle wyraża do ludzi by sie ini kłucił

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here