4 warianty obwodnicy Nowej Dęby skierowane do dalszych prac

17

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad skierowała do dalszych prac 4 warianty przebiegu obwodnicy Nowej Dęby. Zgodnie z informacją przekazaną nam przez GDDKiA są to warianty o numerach: 6, 7, 8 i 10. Jak wygląda ich przebieg?

  • Wariant 6 (obwodnica Nowej Dęby i Majdanu Królewskiego) – początek zlokalizowany jest na istniejącej drodze krajowej nr 9 w m. Nowa Dęba przy skrzyżowaniu z DP 1114R relacji DK9-Stale. Trasa prowadzona jest po zachodniej stronie Nowej Dęby i Majdanu Królewskiego. Koniec obwodnicy w m. Komorów przy skrzyżowaniu z DP 1162R. Obwodnica prowadzona jest w części po obszarze Natura 2000. Długość obwodnicy w tym wariancie wynosi ok. 14,022 km i przebiega w granicach gminy Nowa Dęba na odc. ok. 4,9 km oraz w granicach gminy Majdan Królewski na odc. ok. 9,1 km.

 

  • Wariant 7 (obwodnica Nowej Dęby i Majdanu Królewskiego) – początek zlokalizowany jest na istniejącej drodze krajowej nr 9 w m. Nowa Dęba 250 m przed skrzyżowaniem z DP 1114R relacji DK9-Stale. Trasa prowadzona jest po zachodniej stronie Nowej Dęby i Majdanu Królewskiego. Koniec obwodnicy w m. Komorów przy skrzyżowaniu z DP 1162R. Obwodnica prowadzona jest w części po obszarze Natura 2000. Długość obwodnicy w tym wariancie wynosi 13,113 km i przebiega w granicach gminy Nowa Dęba na odc. ok. 4,8 km oraz w granicach gminy Majdan Królewski na odc. ok. 8,3 km.

 

  • Wariant 8 (obwodnica Nowej Dęby i Majdanu Królewskiego) – początek zlokalizowany jest na istniejącej drodze krajowej nr 9 w m. Nowa Dęba przed m. Jadachy. Trasa prowadzona jest po zachodniej stronie Nowej Dęby i Majdanu Królewskiego. Koniec wariantu zlokalizowany jest na istniejącej drodze krajowej nr 9 w m. Komorów przy skrzyżowaniu z DP 1162R. Obwodnica prowadzona jest w części po obszarze Natura 2000. Długość obwodnicy w tym wariancie wynosi 16,806 km i przebiega w granicach gminy Nowa Dęba na odc. ok. 8,2 km, w granicach gminy Majdan Królewski na odc. ok. 8,3 km oraz w granicach gminy Baranów Sandomierski na odc. ok. 0,3 km.

 

  • Wariant 10 (obwodnica Nowej Dęby i Majdanu Królewskiego) – początek zlokalizowany jest na istniejącej drodze krajowej nr 9 w m. Nowa Dęba przed m. Jadachy. Trasa prowadzona jest po zachodniej stronie Nowej Dęby i Majdanu Królewskiego. Koniec wariantu zlokalizowany jest na istniejącej drodze krajowej nr 9 w m. Komorów przy skrzyżowaniu z DP 1162R. Obwodnica prowadzona jest w części po obszarze Natura 2000. Długość obwodnicy w tym wariancie wynosi ok. 17,904 km i przebiega w granicach gminy Nowa Dęba na odc. ok. 8,2 km, w granicach gminy Majdan Królewski na odc. ok. 9,4 km oraz w granicach gminy Baranów Sandomierski na odc. ok. 0,3 km.

 

 

 

17 KOMENTARZE

    • Ale Wiesz jaka jest Prędkość informacji na Tym Portalu wszystko Po…po … czasie

    • Burmistrz Ordon mówi dokładnie co innego. Był wywiad na infonowadeba. Ale pod sklepem jak zwykle wiedzą lepiej.

  1. A ja się pytam dlaczego ale to dlaczego obwodnica nie mogla by iść za kirkutem przecinać strażacką i bachnad? Majdanie Wsi Najmilsza istniejesz dzięki Hucie!!!!!!!

  2. Jak by doszła do władzy Patologia Obywatelska PO to możecie zapomnieć o obwodnicy. Tylko Prawo i Sprawiedliwość gwarantuje wybudowanie obwodnicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here