AMBITNE PLANY PGKiM W NOWEJ DĘBIE xvideo

19
PGKiM

Ostatnie miesiące to czas istotnych zmian w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Nowej Dębie. Po objęciu stanowiska prezesa Andrzej Chejzdral wprowadził nowe rozwiązania. Najważniejsze wyzwania to zakup nowego sprzętu, zwiększanie oferty usług i poprawa sytuacji finansowej spółki. Jak wygląda obecnie funkcjonowanie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej? Zapraszamy do obejrzenia.

Materiał dzięki uprzejmości iTV WISŁA

19 KOMENTARZE

 1. Jak mi przyjmą zużyte strzykawki insulinowe, bo mam chore zwierzątko, to dam plusa. Na śmietnik wyrzucać nie wolno takich odpadów.

  • Odpady „medyczne” powstające w przychodniach, szpitalach, lecznicach czy nawet w domu ale z ręki lekarza czy pielęgniarki są uznawane za niebezpieczne i muszą być odpowiednio utylizowane. Ale jeśli kłujesz kota albo siebie wtedy taki sam odpad jest to odpad komunalny o kodzie 20 03 01 i powinien trafić do kosza pod zlewem. Bzdura lex sed lex. Mam gdzieś a to interpretację z ministerstwa.

  • No właśnie nie mozna wyrzucać do śmieci szczykawek bo w Polsce jest taka bieda ze ludzie grzebią w śmieciach z biedy i mogą się ukryć i czym się zarazić tak jakby im zależało w tej biedzie

 2. Totalne bzdury jeden lansuje drugiego aż się słuchać ich nie chce szkoda czasu telewizyjnego , nieprawda i na tym świat się opiera a wydawało się że te Prezes będzie inny od tamtego. A ten p.Damian ta jego wypowiedź to mądrzej by dziecko z pierwszej klasy powiedziało jak jest ogarnięte , szkoda czasu szkoda .

  • Dobrze że jeszcze ten internet nie przepuszcza twego smrodu bo wtedy trzeba by ogłosić skażenie biologiczne…

  • Opinię o Prezesie powinien wypowiadać Właściciel PGKiM, czyli P burmistrz, albo Przewodnoczący Rady Nadzorczej. Opinię wygłasza ktoś, kto objął intratna schedę po Prezesie ( funkcję Prezesa w NSM).

  • A kmiotek anonim musi dalej tym samym rozrzutnikiem… To musi boleć ze inni maja nowy sprzęt…

 3. A ja proszę o częstsze odbieranie odpadów plastikowych lub dostawienie dodatkowych żółtych pojemników – zbliża się okres wiosenno-letni i znowu puste butelki i reklamówki będzie roznosił wiatr po osiedlach! To rozumiem jako inwestycję dla poprawy życia podatnika.

  • Kiedyś w tej firmie śmieciarki kupowało się za dotacje, teraz kupuje się za pożyczki. Taki „ambitny” plan ma Prezes. tak trzymać dług rośnie, oj rośnie.

 4. Niech przypilnują (PGKIM i nasi radni razem z burmistrzem) chodnik przez las na zakłady, po wycince drzew, firma zwinie manatki i zostawi burdel czytaj masę ziemi i błota i ogólny bałagan wokoło. Już raz zostawili syf podczas wycinki drzew od wierzy ciśnień w kierunku zakładów. To jest teren miasta i waszym obowiązkiem jest utrzymać tam porządek, albo wy albo firma która zostawi taki syf.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here