CBA zatrzymało prezydenta Tarnobrzega

20
Fot: Policja

Prezydent Tarnobrzega został zatrzymany w środę w swoim gabinecie chwilę po tym, jak przyjął 20 tys. zł łapówki w zamian za pozytywną decyzję ws. planu zagospodarowania przestrzennego – podał PAP Temistokles Brodowski z wydziału komunikacji społecznej Biura.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się PAP, była to akcja specjalna agentów z rzeszowskiej delegatury CBA.

Na miejscu, w gabinecie znaleziono przyjęte przez prezydenta pieniądze. Sprawa zostanie przekazana do mazowieckiego wydziału zamiejscowego Prokuratury Krajowej w Warszawie.

Źródło: Codzienny Serwis Informacyjny PAP

20 KOMENTARZE

    • A powinni się przyglądnąć kogo zatrudnia w szpitalu obecnie rządząca p.o. Dyrektor z PSL i za jaką kasę!
      Lekarzy brak, ludzie odchodzą, zastępca dyrektora Polak też już zrezygnował, kogo jeszcze wykończy?

    • Nie wiem czy jest z PSL,plotka głosi że chce się „przytulić”do PiS-u.Nie ma co się dziwić,lukratywne stanowisko a po jesiennych wyborach samorządowych….może trzeba będzie wrócić do PUP.

  1. Pan burmistrz chwali sie w „Leliwie” ze chce zbudować budynek dla Stali i ze nawet zabezpieczył 30 tys zl ns projekt budynku,a stary bydynek nie warto remontować tylko nalezy go sprzedac wraz z gruntem. Brawo, brawo… Czy to kolejne pieniadze ktore będą dobrze zaiwestowane jak ten projekt trybun który leży w szufladie u dyr sosiru???

    • przed wyborami to pewnie tyle naobieca ze hoho…. taki dobrobyt w debie .Panie ordon daj pan sobie juz spokoj jestes wypalony.. i sam o tym wiesz bardzo dobrze .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here