15 KOMENTARZE

  1. Przepraszam bardzo ile jeszcze będzie tych doplat do przedszkoli niepublicznych… rozbój w biały dzień….,kolejne zwolnienie z podatków od nieruchomości wskazanych przedsiębiorców,ba których…hotelowych,szczyt wszystkiego…

  2. Sylwek jest przeciwko niepublicznemu przedszkolu w chmielowie które funkcjonuje dzięki tej dotacji i jest tańsze dla podatnika aniżeli publiczne. Sylwek nie przeczytał również uzasadnienia w którym napisane jest jak byk że to jest ta sama uchwała co zawsze tylko się zmienia daty jej obowiązywania na kolejny rok. Sylwek jest również przeciw rodzicom i 600 mieszkańcom którzy podpisali się pod obywatelskim projektem uchwały w sprawie udzielenia tej dotacji dla przedszkoli. Sylwek, tak trzymaj! Razem z Marianem i Koniuchą z powiatu

    • Popieram Sylwka! Zrobić lockdown, zamknąć knajpy, stoki, siłownie, hotele i żeby im nie było za dobrze to jeszcze podnieść podatki, akcyzę i opłaty za koncesję. Won z prywaciarzami. Niech żyje socjalizm, Lenin, Gierek i Gomułka. Po co w dębie az 3 pizzerię jak mogłaby być jedna i to państwowa. A bar mleczny by nie wystarczył? A po co Dębianka czy jorgula w takiej dębie? Zamknąć, zaorać, dobić podatkiem. A sylwki co w życiu nie dały nikomu pracy niech żyją dalej z socjalu.

    • Pytaj Dupka i tego drugiego mądrego co tylko ferment siejo. Tak mieli u wójta wszystko załatwić że chyba tylko swoje sprawy załatwili. Krzykacze. Politykierzy.

  3. Pytanko, dlaczego nowodebscy radni nie noszą maseczek na obradach i nie zachowują dystansu? Przepisy ich nie dotyczą. Poza tym dlaczego pouczają innych jak mają żyć skoro np sami chodza po ulicy nie stosując sie do przepisów i nakazów? Mowa o maseczkach. Nic tylko robić nagrania i zawiadomienia. Taki przykład dajecie społeczeństwu? Wymagacie a sami nic nie dajecie i nie pokazujecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here