iTV WISŁA: BURMISTRZ NOWEJ DĘBY Z WOTUM ZAUFANIA I ABSOLUTORIUM xvideo

24

Podobnie jak w zeszłym roku sesja absolutoryjna w Nowej Dębie przebiegła spokojnie i nie wywołała większych dyskusji. Działania burmistrza podejmowane w 2021 roku zostały przez większość radnych zostały ocenione pozytywnie – Wiesław Ordon otrzymał wotum zaufania oraz absolutorium za wykonanie budżetu w 2021 roku. Jaki był to czas dla lokalnego samorządu? Zapraszamy do obejrzenia.

24 KOMENTARZE

 1. Pytanie do radnych! Dlaczego już kolejny rok nic nie robi się, żeby był otwarty odkryty basen? wakacje są, gdzie dzieci, młodzież i dorośli mają popływać na świeżym powietrzu?! Obiecanki były o ile pamiętam na początku kadencji rady…jakoś szybko ucichło. zamiast walić kasę na ukrów, to może cos zróbcie dla Polaków, społeczności nowodębskiej!

  • Skoro basen tyle lat nie działał i ludzie dali radę bez niego, to jeszcze rok też da radę

   Bo basen odkryty czeka aż się stanie ruiną, i wtedy za psie pieniądze go zakryją i postawią tam dwa bloki, albo jakąś 'Mrówkę”, albo inny kościół… Nie bój nie bój… Już tam są chętni co pilnują tego terenu dla siebie…

 2. Bzdura teren basenu odkrytego jest nietykalny. Nie siej fermentu bo brednie piszesz. Inwestycja w basen to okolo 10 mln. Nie ma na ten moment projektów dofinansowania na takim poziomie a gminy nie stac na taki wydatek .

  • Czyli basen faktycznie popada w ruinę z każdą chwilą, aż ktoś orzeknie że reanimacja za droga i za złotówkę pójdzie 'pod młotek’ dla czekającego już nabywcy… Jakby nie patrzył duda z tyłu…

 3. Bredzicie o basenie. Chcieliśta mieć basen kryty i mata. Na nim pustki. Rocznie gmina wywala na jego utrzymanie kilka baniek. Jedyny plus z jego istnienia to Piranie. Trzeba go remontować bo się zaczyna sypać ale nie ma na to kasy. Wyludniająca się mieścina ma utrzymywać, remontować dwa baseny. Takie ludzie mają pojęcie o ekonomii i gospodarce. Na szczęście tuż za rogiem czai się recesja i wielka bieda która otrzeźwi wielu ludzi, a rozpieszczone bachory z pustymi łbami zanurzonymi w tik toku będą musiały się wziąć za robotę. Ciężką i nisko płatną. Ciężkie czasy są potrzebne bo to one tworzą silnych ludzi. Silni ludzie tworzą dobre czasy, a dobre czasy tworzą słabych ludzi. Ci z kolei doprowadzają do kryzysów. Tak ten cykl wygląda.

 4. Jak gorąco to chcą baseny i kurtyny. Dziś jak brak słońca już nie chcą bo po co. Nie wiem czy ktoś wie, ale basen czy działa czy nie to utrzymanie kosztuje co miesiąc duże pieniążki. Na drogi i na kamień nie ma. Na oświetlenie też brakuje. Inflacja i widmo recesji przez zamknięcie gospodarki bo była prandemia. Najważniejsze to robic basen na 2 wakacyjne miesiace, w które i tak nie każdy przyjdzie. Ja tam się cieszę, że w Nowej Dębie mają głowę na karku i nie planuja wydatków jak chociażby w Tarnobrzegu gdzie dziura na dziurze, zdzierstwo z parkomatów, brak miejsc pracy ale cała kasa na zalew!!

 5. Upiór widać że celowo powtarzasz tekst o sprzedaży terenu basenu czy li specjalnie chcesz ukierunkować ludzi aby tak myśleli i że to jest prawda. powtarzam jeszcze raz jest to bzdura i celowe pisanie . teren pod basenem otwartym jest NIETYKALNY !! czekajmy na lepsze czasy. P.S starego juz się nie wyremontuje . zostaje tylko budowa nowego obiektu. stary juz nie spełnia żadnych wymogów. . Do logegi bieda piszczy . wyludniająca się mieścina – z perspektywą około 3000 tys nowych mieszkańców do 2026 roku ( 18 pułk )

 6. Ale kiedy szkołę dla kogoś zastąpiła egzekutywa partyjna, to i takie tego skutki jak u anonima

 7. Łysu chce wejść z osiedlem na teren basenu i dlatego się nie da. Przemieszczenie kortów tenisowych o 200 m dalej, już klepnięte, jest 20x razy głupsze niż remont odkrytego basenu, który potencjalnie służyłby nowej jednostce wojskowej, a jest pchane naprzód. Ile będą kosztować nowe korty?

  Łysy też niestety jest lasowiakiem i schrzani przedwojenny układ przestrzenny. Redaktory zapili w przydrożnym barze w ostatnich latach. Nie ma nadziei innej niż przybycie wojskowych kolesi z zewn. COP nigdy nie polagał na miejscowych.

  Panie, koniec. Z roku na rok coraz głupiej. Kto miał kiedyś mózg w tym mieście, już go w piwku rozcięczył. Kto walczył z Janem Flisem, stał się Janem Flisem.

  Ortyl z Chmielowcem trafnie oszacowali jopków na potrzeby swoich interesów.

  Miotła terapeutą

  • A po co nam tu basen dla wojskowych, przecież się nie pomieścimy w tej Dębie. Teraz problem jest przejść chodnikiem bo tyle ludzi nas jest, do tego rowery, madki z bombelkami i zapracowani ojcowie, starsze kobiety i dziadki idące do przepełnionych kościołów, beczkowozy z wodą stojące w zacienionym miejscu naszych plant i potężne kolejki do nich, braki w sklepach i aptekach. PGKIM koszące każdy kawałek trawy na siano dla kur i innych zwierząt przydomowych w naszej gminie.

  • A co to kotłownia to jakaś atrakcja była albo zarejestrowany zabytek ? To chyba najlepsza decyzja tej rady bo ta ruina chyba 10 lat stała i straszyła

  • do Redna teren po kotłowni był od lat przeznaczony pod blok pierwotnie miasto miało wybudować blok nie udało sie , potem mieszkanie plus nie udało sie . teraz stoi blok zgodnie z terenem dla niego przeznaczonym. tak w ramach przypomnienia

 8. Na basen gminy nie stać ale na nowe korty tenisowe to tak.gdzie tu myślenie i logika skoro wystarczy korty odremontować a nie budować od nowa.coz ale debski deweloper musi postawić nowe bloki

  • Pełna zgoda Anonim, ile osób gra w tego tenisa w tej naszej mieścinie , garstka i 800 tys podobno ma nas jako miasto to ich hobby kosztować .To co wyrabia burmistrz i radni pod wodzą wiadomo kogo przechodzi ludzkie pojęcie Ale naród milczy, patrzy i czeka na cud , a co niektórzy , coś tam na info napiszą , ale pod pseudonimem rzecz jasna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here