iTV WISŁA: STRATEGICZNA INWESTYCJA DROGOWA W NOWEJ DĘBIE ZAKOŃCZONA FILM

5

Jedna z najważniejszych inwestycji drogowych ostatnich lat w Nowej Dębie została zakończona. Kierowcy, rowerzyści i piesi korzystają już z ulicy Śmiśniewicza. Dzięki tej inwestycji połączono tereny strefy ekonomicznej z drogą krajową numer 9. Całkowita wartość inwestycji to 8,5 miliona złotych. Jaki jest zakres wykonanych prac? Zapraszamy do obejrzenia.

——————-
 

5 KOMENTARZE

    • Dobrze Damian mówi, że Dębska będzie kolejną ważną drogą. To nawet pewnego rodzaju mała obwodnica Nowej Dęby bo ruch osobówek przeniesie się na połączenie Śmiśniewicza z Dębską.

  1. Ta droga to dzięki rządom Prawa i Sprawiedliwośći. Platforma teraz doszła do władzy to możecie zapomnieć o obwodnicy. Tylko Prawo i Sprawiedliwość gwarantowało rozwój Polski. Teraz rządzi PatologiaObywatelska to będzie Polska zacofana niż rozwijająca się.

  2. Pamiętam jak ekipa Kosmitów krzyczała „po co komu droga przez las”. Helka dopytywała ilu mieszkańców mieszka przy tej drodze, a Marian sugerował że nas nie stać. Na szczęście Damian i ekipa nie słuchali tych pomruków i zrobili co chcieli zrobić. Widać kto miał rację a kto się mylił. Dzisiaj nawet Ordon pozuje na tle tej drogi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here