iTV WISŁA: W NOWEJ DĘBIE NIE BĘDZIE PODWYŻEK ZA ODBIÓR ŚMIECI xvideo

20

Rada Miejska w Nowej Dębie nie przyjęła uchwały w sprawie wprowadzenia nowych stawek za odbiór śmieci na terenie całej gminy. W tym przypadku radni byli niemal jednogłośni i zdecydowali, że póki co obowiązywały będą dotychczasowe stawki. Za przyjęciem uchwały był jeden radny, jeden wstrzymał się od głosu a aż 11 radnych było przeciwko.

Zapraszamy do obejrzenia:

 
Źródło: iTV WISŁA

20 KOMENTARZE

 1. Bardzo dobra decyzja. Burmistrz jak zwykle nie ma na nic pomysłu to najwygodniej sięgać do kieszeni mieszkańców i wszystko im podwyższać. Ewidentnie wypalony chłopina. Trzeba już zejść ze sceny.

 2. Po raz kolejny Burmistrz chciał zrobić mieszkańcom podwyżkę. Tylko z czego miałbym wziąć na te śmieci. Typowy mieszkaniec gminy nie zarabia jak burmistrz ponad 20 tysięcy. Proponuję burmistrzowi zejść na ziemię bo ewidentnie buja w obłokach.

 3. Radni w ND powinni być wzorem dla innych radnych np. z MK, których Wójt zastraszył i tak zdominował, że boją się odezwać na sesji i jak już się odezwą to w sprawach błahych i nieistotnych.

  • E nie porównuj Wilka do Ordona bo ten pierwszy to dobry gospodarz. Co do rady to masz rację , Wilk zatrudniając ich rodziny na garnuszku Gminy ma ich w kieszeni i na sesjach siedzą jak trusie …

 4. No tak…najprościej dać sobie podwyżkę pensyjki do poziomu astronomicznego, a jak w kasie puściutko to wprowadzić kolejne podwyżki :) Ludzie kochani, zero myślenia :)

  • A jak Sarafin przeniesie sie na 1 Maja mieszkac to nam rozwali garaze nigdy go nie wybierzemy

 5. Gdyby nie Rada to by nic nie było. Jest duma.

  Zrobe se dziarę z Pawłem na udzie, a na drugim walne se Wolana (jak setkę co wieczór).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here