Łącznik Zarzecze-Krzywoń: Komunikacja i bezpieczeństwo xvideo

18
Fot: Gmina Nowa Dęba

Od początku roku mieszkańcy Nowej Dęby korzystają z wyczekiwanej od lat inwestycji. To łącznik ulicy Zarzecze z drogą krajową numer 9 na wysokości ulicy Anieli Krzywoń. Dzięki wykonaniu projektu zyskało nie tylko osiedle Dęba, ale poprawiła się komunikacja i dojazd do wielu obiektów. Samorząd pozyskał na ten cel dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Zapraszamy do obejrzenia.

MATERIAŁ ITV WISŁA:
 

18 KOMENTARZE

  1. Ale żeby zapomnieli o dwóch słupach oświetleniowych, jaki to koszt byłby przy całej inwestycji, może kilka procent?? inwestycja bardzo potrzebna ale wykonanie jak zwykle, aby było coś.

  2. Macie oto skutki rządów belfrów Sudoła i Ordona i ich świty. Właściwie spieprzyli wszystko co tylko dało się spieprzyć. W ramach modernizacji dróg – pozwężali pasy jezdne. Stacja kolejowa towarowa znajdująca się w granicach tzw. miasta – nosi jeszcze przedwojenną nazwę (nikt z władz nie wystąpił do DOKP o zmianę nazwy) . Jesteśmy jedynym na podkarpaciu miastem przez które biegnie linia kolejowa – bez stacji kolejowej (przystanek to nie to samo). Niedawna sprawa filii UP Wydziału Komunikacji – nie należy się bo nie. Basen odkryty mimo że jest obiektem zabytkowym nie będzie remontowany (to samo z wierzą ciśnień) . Jedyne osiągnięcia to remonty remiz OSP i wiejskich szkół – to za mało. Można mnożyć te pretensje – tylko właściwe do kogo – do tych „bogów” czy też do tych co ich wybrali. Chyba tylko emeryci są z tych rządów zadowoleni – bo mają dzień seniora.

  3. Czemu Redaktorek nie udzieli informacji odnoście zamkniętej ulicy Jana Pawła do kiedy będzie zamknięta ….. Brak tablic jakas paranoja 21 wiek gdzie My jesteśmy . Wypociny są cały tydzień a konkretów brak.

    • Te, Mieszaniec.... Kto jest 'burmiszczem' w ND ? Ordon czy Ostapko ? Chcesz coś wiedzieć, to się ustaw w kolejce do audiencji u władzy, a nie będziesz tu zrzynał wielkiego pana w gumofilcach

      A moze to miał być „Mieszkaniec” ? Jeden ….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here