Marcin Warchoł: Rezygnuję z warszawskiej polityki. Chcę zostać prezydentem Rzeszowa

43
Fot: Marcin Warchoł / Facebook

Tadeusz Ferenc po 18 latach na fotelu prezydenta Rzeszowa, zrezygnował ze stanowiska. Na swojego następcę zarekomendował wiceministra sprawiedliwości i posła na sejm Marcina Warchoła.

Rezygnuję z warszawskiej polityki. Będę się ubiegał o fotel prezydenta Rzeszowa. Rezygnuje z legitymacji partyjnej. Od dzisiaj moją partią jest Rzeszów – powiedział Marcin Warchoł.

Zgodnie z obowiązującym prawem po rezygnacji Tadeusza Ferenca z urzędu premier Mateusz Morawiecki ma 14 dni na mianowanie komisarza wyborczego i 90 dni na ogłoszenie nowych wyborów. Kto będzie nowym komisarzem? Tego nie wiadomo. Tadeusz Ferenc zwrócił się do premiera by na komisarza mianował Marcina Warchoła, ale nie jest tajemnicą, że Mateusz Morawiecki jest skonfliktowany z „ziobrystami” z których wywodzi się dotychczasowy wiceminister sprawiedliwości – Bez względu na to jaką decyzję podejmie pan premier, ja już szykuje się do kampanii wyborczej – zapowiedział Marcin Warchoł.

43 KOMENTARZE

  • oj gościu. gdybyś znał ich plany to byś nawet nie wiedział jak sie cieszą i jakie będa mieć możliwości

  • ty ciekawski słaby z ciebie obserwator – właśnie wtedy by się otworzyły nowe możliwości i korzyści dla Nowej Deby chyba że lepiej jakby marta lempart została prezydentem Rzeszowa ??

 1. Ciekawe co na to wszystko członek partii PiS, pisor Wiesław Ordon? Co na to Zbyszek Chmielowiec? Stare pisory liczyły że jak Ferenc z racji wieku odejdzie to zdobędą wreszcie wymarzony Rzeszów. Okazuje się teraz że im Ferenc z warchołem wycięli piękny numer. Rzeszów będzie dalej Ferenca i zaplecza tylko sternikiem będzie warchoł. Ortyl smutny hehehe.

 2. smieszny ten warchołek wszędzie sie pcha mało mu tylko koryto sie liczy i tak nie będzie zadnym prezydentem nie nadaje sie i tak na niego nie będa głosowac i go nie chca , na pisiorów sie nie głosuje bo to zło i do oni upadaja i żadnych wyborów nie wygraja

 3. A tym czasem Chejzdral na prezesa mpgkim. Ciekawe kto na jego miejsce w NSM?. Już wiadomo!. W ND też się będzie działo po linii politycznej ( tzn pis i lewica )

 4. Platfus jakie nowe możliwości bo dla mnie kolejna nietrafiona miłość Nowodebskich pisiorkow. Warchoł na obiecywał pisiorom że zrobi dla nich tak wiele otworzy komisariat itp. itd. ale przecież oni w to wszystko wierzą i będą szli za nim a że on ma ich daleko i głęboko w poważaniu to jest jak jest ważne że na obiecywał a teraz zapier…….. za miskę ryżu….

  • Wygra Warchoł, ale później nie będzie miał lekko. W każdym razie, to już zupełnie inna historia…

  • A to ze moge se jeżdziź za granice na jabka do niemca bez pasportu a potem wracać do mojej kochanej Demby na Kościuski i śmiać sie z tutejscych bidokuw.

 5. Krotka pilka,jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze $$$$, I tak, dzieki takiemu ruchowi PANA WARchola otwieraja sie dla niego mozliwosci I zaplecze dla calej famili I jego ziomkow na lata swietlne……

  • Na 'pana’ to trzeba mieć wygląd i urodzenie… Ciekawe dlaczego tak uparcie trwa przy swoim nazwisku… Czy on wie co znaczy sowo -warchoł ?

 6. Haaa haaa – ale chorągiewka – robi dokładnie to samo co TUSK jak szedł do Brukseli, w imię ideałów oczywiście, za którymi stoi gruba MAMONA! Macie, poznajcie swojego Kmicica – żenada

  • Tylko żydzi i stalinowcy srają ze strachu na dźwięk słowa – Tusk… I nie odzywaj się więcej bo ci śmierdzi czosnkiem z tej koszernej japy

  • joozek jak pijesz nie jedź i weź sobie zaaplikuj amantadynę żebyś miał głowę bardziej kwadratową..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here