Minister Marcin Warchoł dziękuje Nowej Dębie za poparcie! xvideo

50

Na finiszu kampanii wyborczej minister Marcin Warchoł, postanowił osobiście podziękować mieszkańcom Nowej Dęby za udzielone mu poparcie, spotykając się z nimi na placu targowym, oraz odwiedzając lokalne firmy i zakłady pracy.

Będziemy na pana głosować. Zróbcie porządek z tymi sądami – mówili ministrowi napotkani mieszkańcy. – Jest pan młody, dobrze wykształcony i takich ludzi nam potrzeba – dodawali inni, chętnie fotografując się z kandydatem. Poruszono wiele tematów lokalnych, a wśród nich między innymi potrzebę budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Łagockiego, Wojska Polskiego i Kolejowej, a także zwiększenie pomocy dla nowodębskiego szpitala i oświaty.

Dziękuję państwu za okazane zaufanie. Przez ostatni czas, wspólnie z nowodębskimi samorządowcami przeprowadziliśmy wiele cennych inicjatyw, takich jak ćwierć miliona złotych dla szpitala, interwencja w sprawie komisariatu, czy działania mające na celu rozwój tutejszej strefy ekonomicznej. Myślę, że to dopiero początek naszej współpracy i wiem, że wspólnie możemy zrobić jeszcze więcej – mówi minister Marcin Warchoł. Ministrowi Warchołowi towarzyszyli radni: Damian Diektiarenko, Tomasz Wolan, Tomasz Kopeć, Hubert Kopeć, Michał Chmielewski.

 

Następnie minister Marcin Warchoł udał się na nowodębską strefę ekonomiczną by zobaczyć efekty ostatnich ustaleń poczynionych z kierownictwem Agencji Rozwoju Przemysłu. Pierwsze co rzuciło mu się w oczy to brak szpecącego muru, którego przez 10 lat nie udało się rozebrać, a który zniknął po I Nowodębskiej Radzie Biznesu – Jak widać Warchoł burzy mury, a nie jest stawia – żartował minister. – Będziemy teraz działać by na tych „otworzonych” działkach pojawił się inwestor, który zapewni nowe miejsca pracy – dodawał.

Nowodębska strefa. Przez 10 lat nie można było rozebrać szpecącego muru. Odkryte działki mogą stać się miejscem dla nowych inwestorów.

Następnie minister odwiedził firmę UNIDEZ, która znalazła się w złotej setce rozwojowych firm w Polsce, gdzie spotkał się z prezesem spółki Haliną Wilk, oraz pracownikami. Szefowa Unidezu przedstawiła historię zakładu, oraz plany jego rozbudowy. Nawiązała do spraw poruszonych podczas I Nowodębskiej Rady Biznesu i zachęcała do dalszego wsparcia Nowej Dęby. Po wizycie w Unidezie, minister Warchoł udał się do jedynego w Polsce Muzeum Bombki Choinkowej, gdzie rozmawiał z twórcą zakładu Januszem Bilińskim , oraz pracownicami firmy. – Teraz już wiem, dzięki czyjej pracy mamy w polskich domach tak piękne i radosne święta. Cieszę się, że mogłem poznać panie osobiście – mówił Warchoł. Kolejnym miejscem na mapie piątkowych spotkań była wizyta w Spółdzielni Inwalidów Zjednoczenie. Nowy prezes firmy Artur Strojek przedstawił ministrowi Warchołowi problemy przed jakimi stanął zakład. Poruszono również potrzebę zmiany prawa spółdzielczego. Na koniec, minister Marcin Warchoł, dzięki uprzejmości pani dyrektor Agnieszki Markowicz, odwiedził pracowników i pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej.

Trzeba zauważyć, że styl prowadzenia kampanii wyborczej przez ministra Marcina Warchoła jest nietuzinkowy. To chyba jeden z nielicznych polityków tego szczebla, który nie boi się wyjść do ludzi, a wręcz przeciwnie jest do nich bardzo ciepło nastawiony. Warchoł nie odgradza się od ludzi sceną i stołem prezydialnym. Woli bezpośredni kontakt twarzą w twarz, bo lubi słuchać ludzi. Ta otwartość Warchoła budzi zaufanie do niego. To właśnie Warchoł, przekonał uwielbianego przez mieszkańców Rzeszowa, prezydenta Tadeusza Ferenca do głosowania na PiS! A przecież jeszcze niedawno, Ferenc miał startować do Sejmu z listy PO. Świadczy to o dużym talencie organizacyjnym i politycznym tego niespełna 40-letniego ministra, który to talent,jak można podejrzewać, nie umknął uwadze prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu i premierowi Mateuszowi Morawieckiemu.

Jeszcze raz dziękuję Nowej Dębie za udzielone poparcie. Rząd Zjednoczonej Prawicy, rząd Prawa i Sprawiedliwości zmienia Polskę na lepsze. Jednak aby to robić dalej, potrzebujemy państwa pomocy. Dlatego proszę Was o udział w niedzielnych wyborach parlamentarnych i oddanie głosu na listę PiS i na moją osobę. Ostatni na liście – pierwszy w działaniu – apeluje dr hab. Marcin Warchoł.

GALERIA ZDJĘĆ Z NOWODĘBSKIEGO TARGU:

GALERIA ZDJĘĆ Z WIZYTY W UNIDEZIE

GALERIA ZDJĘĆ Z WIZYTY W FIRMIE BILIŃSKI:

GALERIA ZDJĘĆ Z WIZYTY W SPÓŁDZIELNI INWALIDÓW ZJEDNOCZENIE:

MINISTER ZBIGNIEW ZIOBRO POPIERA DRA HAB. MARCINA WARCHOŁA:

Minister Ziobro popiera Warchoła

Dziękuję serdecznie Panu Ministrowi Sprawiedliwości Zbigniewowi Ziobro za poparcie.

Gepostet von Marcin Warchoł am Donnerstag, 10. Oktober 2019

 

 

50 KOMENTARZE

 1. Naprawdę fajny, młody, życzliwy i uśmiechnięty człowiek. Tak po ludzku, bardzo sympatyczny. Jako zwolennik PiSiorów oddam na niego mój głos! Powodzenia panie ministrze!

 2. Zapewne deputowany Zbyszek wolał być dzisiaj z wójtem z Tarnowskiej w Kolbuszowej, a minister postanowił ostatni dzień kampanii spędzić w Nowej Dębie. Wnioski niech każdy wyciągnie sam.

  • Deputowany płacze jak czyta ten artykuł i widzi te zdjęcia. Ale wolał być w Kolbuszowej bo ona jest dla niego najważniejsza, a Dęba ma być kolonią. Przystawką. Maszynką do robienia głosów nad którą mają pełnić nadzór Kapusty, Rzemienie, Mirowskie.

 3. nie wiem… nie rozumiem… ja mozna popierac takiego czlowieka… ale no wytarczy popatrzec na wyksztalcenie w debie i w sumie samej radzie… „wysokie” stanowiska a wyklsztalcenia brak

 4. Dobry ruch z wyjściem do ludzi. Mieszkańcy znali pana ministra tylko z internetu i gazety. Myślę, że każda uściśnięta dzisiaj ręka to nie jeden głos, ale 3 głosy. Że to się przełoży na głosy całych rodzin. Bo naprawdę sympatyczny z pana człowiek. Gratuluję i powodzenia!

 5. Warchoł ma dla mnie wiele zalet, ale najważniejsze z nich to:
  1) Nie jest z Kolbuszowej
  2) Nie jest z PO lub PSL
  3) Nie popiera Rzemienia
  4) Nie popiera Kapusty
  5) Ma wykształcenie, którego mu można pozazdrościć.
  6) Jest z listy PiS

 6. W niedzielę PiS ostatecznie rozprawi się z KODziarstwem, a Marcin Warchoł zdobędzie jeden z lepszych wyników na liście, do czego przyczynię się ja i moja rodzina.

  • KOD juz dawno przepadł, śmiercią naturalną. A PiS dalej nimi straszy ludzi, co gorsze oni sie jeszcze na to łapią. Niestety ludzie mają ograniczone horyzonty. Byle coś dali, coś wprowadzili na moją (obecną) korzyść a nikt nie pomyśli po co to i skąd. Za kilka lat sie obudzimy pod okupacją żydowską czy niemiecką, nie stać nas bedzie na spłate długów państwa to państwo przejdzie w inne ręce. Ale co tam, ważne TVP i że dajo! A prawda taka, że zdradzają nas odkąd Bolek Wałęsa został prezydentem, albo nawet i od wcześniejszych czasów

 7. Wszystko fajnie, pięknie, plus za wyjscia do ludzi, plus za działanie (oczywiscie to ruch przedwyborczy ale zawsze cos), jednak partia tego Pana to dramat. Mój głos niestety na niego nie pójdzie tylko i wyłącznie przez reprezentowane barwy. Szkoda chłopa ale ludzie, nie dajcie sie całkiem zepchnąć pod dyktando Kaczyńskiego. To przestaje już być śmieszne, a zaczyna być naprawde groźne…

  • Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc też nie lubi PiS-u a poparł Marcina Warchoła bo to leży w interesie jego miasta. Podobnie jest u nas. W interesie Nowej Dęby leży to żeby Warchoł został posłem i rozwalił układ kolbuszowski. Trzeba głosować na człowieka, a nie na partie. W Rzeszowie to rozumieją.

  • Najważniejsza jest Polska, a o niej decydują skrycu aparatczycy komunistyczni. Jak to było? „Ludzie i tak w to wierzą, to niebywałe ze są tak głupi”? „Trzeba im obiecać, i to wszystko. Mają zapierd…ać za miske ryżu” Morawiecki nie jest głupi niestety. Warchoł może wyburzyć ogrodzenie na drodze zakładowej ale ważne społeczne tematy są nie do ruszenia, o nich decyduje Warszawa. A oddając głos na niego marnuje swój głos właśnie na to bagno. Takie mamy przepisy, że głosuje sie na partie, a nie na człowieka!

  • @Racjonalista, nie w tym państwie. Głosowanie „na osobe” to mit i bajka. To nie wybory do samorządu tylko krajowe. Głosując na Warchoła dużo więcej zyskuje szajka i bandyci z obecnego sejmu niż on sam.

 8. Szanowny Komitecie pana ministra Warchoła, pan minister reprezentuje prawo i sprawiedliwość a na dodatek jest podsekretarzem ministerstwa sprawiedliwości a wy komitet jego nie słusznie z prawem (w tym przypadku prawem drogowym) strzelacie jemu gola do własnej bramki stawiając wielki bilbord z jego facjatą na wprost hali targowej na ulicy Kościuszki na przyczepie, która jest nie właściwie zaparkowania! Zajmując dwa miejsca parkingowe w dniu dzisiejszym pozbawiliscie człowieka możliwości skorzystania z parkingu! Brawo wy! A może brawo on! To się nazywa hipokryzja! Resztę sami sobie dopowiedzcie.

  • Jakkolwiek by te lawetę zaparkowali to byś bił pianę o nią lub o coś innego. Zawsze możesz głosować na Helenę Tłustą. Zapewniam, że będzie pan zadowolony.

 9. Jeszcze niech pan Warchoł wybuduje jakaś dyskotekę, aby młode wilki miały się gdzie wyszumieć, bo przecież w Nowej Dębie w czasie przerwy studenckiej niema gdzie balować.

 10. ale śmieszne żadnego poparcia nie ma i na niego i na pis sie nie będzie głosowac na podkarpaciu nie będzie pisu pis to zło kłamia kradna najgorszy rząd i partia a ci co sa z apisem to komuchy zacofane

 11. Uzyskanie poparcia prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca to był majstersztyk. Nie udało się namówić Ferenca na głosowanie na PiS ani marszałkowi Ortylowi, ani innym regionalnym politykom PiS. Człowiek, którego ceni cały Rzeszów, który jeszcze nie tak dawno miał być jedynką Koalicji Obywatelskiej, popiera Marcina Warchoła z PiS. Myślę, że pokazał tym ruchem panu prezesowi Kaczyńskiemu jak słaby jest marszałek Ortyl a jak silna może być dynamika działania młodych ludzi typu Warchoł. Jestem pewien, że jeśli Warchoł wejdzie do Sejmu to będzie kimś więcej w rządzie niż wiceministrem.

 12. Kochani! Nie głosujcie na Warchoła! Nie chcemy z Rzemem chować się po poligonie. Głosujcie na Zbyszka z Kolbuszowej. On gwarantuje nam nietykalność. Dzięki Zbyszkowi możemy robić to za co nas tak bardzo cenicie. Dzięki Zbyszkowi mamy apanaże i inne gratisy. Dzięki Zbyszkowi ja, Rzemo i nasz pryncypał trzymamy się mocno na stanowiskach. Nie burzcie tego! Układ Kolbuszowski jest nam czyli Nowej Dębie bardzo potrzebny! Co pryncypał będzie znaczył bez zbyszka? Całkiem nam zmarnieje. Zbyszek daje nam tlenu. Pozwala działać i grasować. Nawet nie chcę myśleć co by się stało jakby Warchoł nagle zrobił porządek w naszej kochanej tarnobrzeskiej prokuraturze, albo zlecił jakieś śledztwo daleko poza panowanie układu kolbuszowskiego. Błagam was! Nie głosujcie na Warchoła! Najlepiej zostańcie w domu i nie idźcie na wybory. My z Krystieniem wybierzemy za was! W Kolbuszowej będzie głosował prezes Sałata. Też na Zbyszka mimo, że PiSu nie znosi, ale wie jaka ręka go karmi. Błagam was! Opamiętajcie się!

 13. Mam dwa pytania do Pana redaktora:
  1.Czy PIS aż tak dobrze płaci?
  2.Czy może Pan spojrzeć w lustro,bo kiedyś Pan tępił przekręty ,a teraz je popiera?
  Jak tak dalej pójdzie to w poniedziałek obudzimy się w kraju rządzonym przez małego dyktatora

 14. Głosuje na POKO! Bo jest SPOKO
  Dziadek w UB-e, tata w ORMO, tak więc jestem za Platformą
  Słychać jazgot, słychać wycie
  Jak dziś ukraść kamienice?
  Płaczę z ojcem, płaczę z bratem
  Nie ma jak już kręcić z VAT-em
  Jest dla nas jedna szansa
  że angela merkel naśle timermansa

  • Banaś? Kuchciński? Macierewicz i Misiewicz? Prezydent Słupska który na pasach potrącił babcie i uciekł? Szydło w kolumnie? Morawiecki socjalista? Widocznie za mało…

  • Po co kraść , wystarczy zaopiekować się kombadantem a On za opiekę w kasztach zbliżoną do ceny wynajmu jednego małego mieszkanka , przepisze na nas całą kamienicę w centróm Krakowa. Ludzie to mają fart.

 15. Po pierwsze cisza wyborcza a w Nowej Dębie poroztawiane tzw potykacze z wizerunkiem Pana Warchoła 1 pod sklepem Pana przewodniczącego rady .2 prawie pod lokalem wyborczym SOK . 3 koło skrzyżowania J.Pawła – Żeromskiego. No ktoś to musiał rano pozostawiać brawo piśory.
  A wybory rozliczycie się z tego sami , jak za parę lat będziecie płacić i płakać. Trzeba się troszkę znać na ekonomii

  • Na ekonomii można znać się średnio ale jest jeszcze coś takiego jak elementarne wyczucie między taktownością a nachalnością , zwłaszcza u osób sprawujących funkcje publiczne za diety z podatków społeczeństwa , całego społeczeństwa.

  • Znamy też pierwsze nazwiska przyszłych posłów z Podkarpacia:

   PiS: Krzysztof Sobolewski 36 904

   Ewa Leniart 35 321

   Marcin Warchoł 26 824

   Marek Kuchciński 53 344

   Koalicja: Paweł Poncyliusz 21 872

   Zdzisław Gawlik 13 988

   SLD: Wiesław Buż 14 878

   PSL: Stanisław Tyszka 16 331

   Konfederacja: Grzegorz Braun 28 859

 16. Rayman a wiesz co to jest cisza wyborcza,poczytaj a potem pisz brednie. A Anonim ekonomista wykształcony pod zakładami ić się pomodlić żeby za 10 lat nie było Grecji 2.Obym się mylił ale ale…

 17. @MM-odezwał się yntelygent z cham-burka.Dla niezorientowanychy z osiedla północ.
  Na osiedlu północ masz wielki stalowy krzyż,masz blisko, sam „IĆ” się pomodlić.O zdrowie,gdyż o rozum za późno.

 18. to tak samo jak na neumana w tczewie – Platforma Pluje w twarz swoim wyborcom a oni mówią że pada deszcz to tak w pigułce wyglądają wyborcy platformy żałosne

 19. Przed wyborami jak ten Pan Warchoł chodził po Nowej Dębie , jak się uśmiechał do mieszkańców , prawie bez wazeliny im w dupy właził a po wyborach ten sam Pan Warchoł nawet nie odbiera telefonów od wyborców w swoim biurze poselskim . Bo co ma odbierać jak już go wybrali , teraz ma tych wyborców głęboko w dupie . Panie Warchoł a my teraz Panu przy urnie wyborczej za to podziękujemy

  • Ty chyba nie mieszkasz w ND . Wysil się trochę i przejzyj chociaż lokalne portale prasę, w czym pomogli Warchoł i Chmielowiec.. twój post jest typu nie wiem jak dowalić więc napisze cokolwiek złego niech idzie w eter.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here