Minister Zbigniew Ziobro odwiedzi Nową Dębę

32

W najbliższą środę do Nowej Dęby przybędzie minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Celem wizyty będzie zapoznanie się z funkcjonowaniem działającego w naszej gminie Punktu Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem.

Punkt ten działa przy Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego i jest prowadzony przez tutejszy Caritas. Oferuje nie tylko bezpłatną pomoc prawną, ale również finansową. Niewiele osób wie, ale w tym punkcie można otrzymać pieniądze na: nierefundowane leki, rehabilitację, leczenie szpitalne, wyroby medyczne, naukę w szkołach, zakwaterowanie i wyżywienie, opiekę żłobkową i przedszkolną dla dzieci. – Gdy Platforma wprowadziła ustawę o pomocy prawnej to pieniądze szły do prawników. Dlatego to był bubel prawny. My chcemy, aby środki Funduszu Sprawiedliwości i Funduszu Pomocy pokrzywdzonym trafiały do ludzi, którzy tej pomocy potrzebują. I dziękuję panom przewodniczącym Diektiarence i Wolanowi, za zaangażowanie się w tę sprawę. – mówił we wrześni ubiegłego roku wiceminister sprawiedliwości dr hab. Marcin Warchoł.

32 KOMENTARZE

 1. No i extra !! Te komentarze to 4 osoby na krzyż piszą jedni o ci sami lewactwo wyje z bólu po przerganej rafala Czajkowskiego . Słychać wycie znakomicie.

 2. Kurski powinien wpaść na parafie.. Teraz to już może.. Hah ha
  Wszystko na legalu i podstęplowane..
  Banda!!! Kuwensyny osmolone!!

 3. Sluchajta wy z LGBT, zboczency, pederasci, ateisci, wy z Po i zwolennicy, Bozia rozpoczela procedure KONCA SWIATA zsylajac mnie do jego wykonania

  • Śmierć dosiegnie każdego bez względu na płeć, wiek, wyznanie i stan posiadania, więc daruj sobie marne teksciny.

   Rabin w Izraelu krzyczał, że wirus to kara za sodomie po czym sam na niego zapadł i po tygodniu zmarł. Był gejem? Jak myślisz?

   Bóg odpłaca każdemu wobec zasług czy stosuje odpowiedzialność zbiorowa?

   Jeśli to drugie jak twierdzisz to po co starać się robić dobre rzeczy skoro i tak odpowiesz za zło, które czynią inni? Włącz myślenie, tumanie bez szkoły.

 4. A jak tam decyzja o zwalczaniu LBGT w Nowej Dębie? Ułożone już stosy? Czy groźba odebrania pieniędzy przez UE przywróciła rozum?

  • #Zboki precz z ND
   Ciebie powinni z umysłu wykastrować, ostatni zgasisz światło i zapszyjaznisz się z kozą.

 5. A może zajmie się sprawa budowania przez jednego z radnych bloku. Na gruncie zakupionym od gminy. Gdzie tak bardzo redaktorek krzyczał że za drogo jak powstanie z budżetu państwa? Czy to tylko pogłoski są?

  • Glupku jest wolny rynek wiec mial prawo kupic, widocznie bylo go stac a ciebie golodupku nie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here