NA ŻYWO: Od 14:00 transmisja sesji budżetowej Rady Miejskiej xvideo

21

Przewodniczący Rady Miejskiej zaprasza mieszkańców do udziału w sesji Rady Miejskiej w dniu 30 stycznia 2019 r. o godz. 1400 w sali narad Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Obrady będą transmitowane na żywo w poniższym oknie filmowym:

 

Z porządkiem obrad można się zapoznać klikając na link:
„Zaproszenie do udziału w IV sesji Rady Miejskiej w Nowej Dębie”

21 KOMENTARZE

  1. Głosowałem na Pana Grzęde i oglądając dzisiejszą sesje uważam że zrobiłem dobrze. Merytoryka i konkret w wypowiedziach. Widać różnicę a właściwie przepaść jakościową pomiędzy nim a poprzednim przewodniczącym komisji budżetowej.

  2. dlaczego taka godzina 14 skoromy mieszkancy chcemy brac udzial wtych sesjach CZYZBYSMYwam panie PRZEWONICZCY hahaaaaa w czyms utruniali ???????????? macie cos do ukrycia ??????

  3. Ile razy jaśnie nam panujący burmistrz będzie wydawał nasze pieniądze na uczciwie wykonane schody do SOK-u? Dlaczego panowie i panie radni pozwalacie na wydawanie po raz kolejny naszych pieniędzy ?

    • słucham i nie wierzę, 120000 na remont schodów ? Wybudowałem dom ponad 120m2 za 200000 z pełnym wyposażeniem ! I jestem pewien że można je zrobić znacznie lepiej niż obecne za mniejsze pieniądze. Przykładowa technologia odporna na warunki atmosferyczne to po prostu wypasiona kostka brukowa która nawet jeżeli po iluś tam latach zużyje się to jest łatwa do wymiany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here