[NA ŻYWO] Transmisja z XIV sesji Rady Miejskiej xvideo

36

Przewodniczący Rady Miejskiej zawiadamia, że XIV sesja Rady Miejskiej w Nowej Dębie odbędzie się 10 września 2019 r. o godz. 16:00 w sali narad Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba. Obrady będą transmitowane w poniższym oknie:

REKLAMA

36 KOMENTARZE

 1. Bardzo dobra propozycja wysunięta przez radnego M.Tomczyka aby posiedzenia komisji były nagrywane i umieszczane na Youtube by mogli oglądać mieszkańcy wówczas radni i wójt ze swoją świtą nie wypinali się czego nie powiedzieli a co !
  Proszę poprzeć propozycję radnego Tomczyka.

 2. jedna z ciekawszych sesji. pan burmistrz próbuje zgadywać temat ale jak się go przyciska do muru to albo kłamie albo udaje ze nie wie i proponuje by uciec z tematami na komisje. słabo panie burmistrzu

 3. Kapusta dał największą podwyżkę w pgkim przydupasom i koledze Ordona czyli byłemu zastępcy a Ordon udaje ze nic o tym nie wie. Wiesiek. przestań kłamać bo się chłopie kompromitujesz.

  • wszelkie insyniacje ze zyga dostał dużą podwyżkę tylko dlatego ze jest kolegą i protegowanym burmistrza Ordona to oszczerstwa. dostał bo najciężej pracuje. a te leszcze co po 20 lat w pgkim i robią na te spółkę na ulicy dostali po 50zł bo tak ma być i basta. kto o to pyta ten awanturnik i mąciciel a prezes Kapusta jest wspaniały.

 4. Żal i wstyd po oglądnięciu obrad RM grupka nieudaczników szarpie za nogawki burmistrza który elokwencja i inteligencja przerasta ich kilkakrotnie przewodniczący do wymiany młody zastępca obciach na okolice

  • Elokwencja i inteligencja kłamcy. Mówi, mówi, mówi, ale nie powie o czym mówi. Co drugie słowo kłamstwo.

  • Marcin, zadawanie pytań nazywasz szarpaniem za nogawkę? Brawo! Nie długo dojdzie do tego że nikt o nic nie będzie mógł zapytać. DZIĘKUJĘ że mam takich radnych.

  • Nowomowa i bełkot obliczone na kolejne otrzymanie zlecenia na zupełnie nikomu nieprzydatne opracowanie „naukowe”

 5. Szanowni Państwo te podwyżki przecież się im należą. Za tak dobra robotę z zatruciem wody, jednym beczkowozem dla calego miasta na plantach, tuszowaniem sprawy.. Ile to roboty. Ale ja mam jeszcze pytanie do dwóch radnych czy dalej u nich robią ludzie na „czarno”. Bardzo dobrze ze sa takie sprawy wyciągane ale trzeba pamiętać też o swoim podwórku. Więc?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here