Pierwszy blok prawie skończony. Drugi pnie się w górę

9

Osiedle Leśne rośnie w oczach! Pierwszy blok jest już prawie skończony. Drugi pnie się w górę. Niebawem powstanie również niezbędna infrastruktura taka jak drogi i parkingi.

Osiedle Leśne to największa inwestycja mieszkaniowa w Nowej Dębie w ostatnich dekadach. Docelowo w tym miejscu powstanie kompleks trzech budynków wielorodzinnych, miejsca parkingowe, place zabaw i teren zielony służący do wypoczynku.  Inwestorem jest nowodębska spółka Begg, która w przeszłości zbudowała blok przy ulicy Szkolnej 7.

Całość powstaje na terenie położonym w sąsiedztwie żłobka, przedszkola, szkoły podstawowej i Kościoła. Mieszkania mają metraż od 46 do 100m2. Do każdego z nich dedykowany jest balkon i piwnica, a klatki schodowe są wyposażone w windę, co zwiększa komfort życia osobom starszym, niepełnosprawnym i rodzicom z małymi dziećmi.

9 KOMENTARZE

 1. Brawo prywatni inwestorzy!
  Ten blok co obiecwany był przez pana burmistrza to gdzie i kiedy będzie wybudowany? Chyba we śnie albo na jawie! Kolejki, zapisy , telewizja artykuły w prasie i internecie i co ? I pytam co?
  Obiecywanki cacanki ! W tym pan burmistrz jest najlepszy!
  Jednego rodzice zapomnieli nauczyć; że jak czegoś nie jesteś pewny to NIE OBIECUJ !

  • ten blok o którym tak głośno mówił burmistrz miał być wybudowany w ramach PiSowskiego programu Mieszkanie + Więc człowieku miej teraz pretensję do PiSu !

 2. Panie burmistrzu gdzie stoi ten pański blok ??? Chodzę po Nowej Dębie i go nigdzie nie widzę , nawet jakiś fundamentów nie widać a tak Pan chwalił taka inwestycje , jakie to będa mieszkania ile rodzin swoj nowy kąt do zamieszkania dostanie . A tu widać ,ze mieszkańcy od Pana tylko gówno dostaną . Niech sie Pan tylko postara ,zeby to gówno za bardzo nie śmierdziało

  • to nie miał być blok burmistrza tylko miał być wybudowany z nieudolnego programu PiS „Mieszkanie +” To gówno już śmierdzi tylko, że to jest PiSowskie gówno !

  • Co ty za głupoty wypisujesz, człowieku wyburzenie kotłowni odbyło się z 10 lat temu (wtedy nikt nawet nie marzył o programie mieszkanie+)i burmistrz po tym zrobił projekt na blok i miał go budować jako TBS albo w innej formie ,później podpiął się pod program M+ i dalej nic nie zrobił, można postawić taką puentę ch…ej baletnicy wszystko przeszkadza. Japier… co za przydupas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here