Radny Tomasz Wolan przemawiał na proteście „antycovidowym” xvideo

85

Ponad 2 tysiące osób zebrało się w minioną sobotę na rzeszowskim rynku by zaprotestować przeciwko „segregacji sanitarnej”, przymusowi szczepień i obostrzeniom sanitarnym. Wśród mówców obok posła Grzegorza Brauna, dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego był nowodębski radny Tomasz Wolan.

„Antycovidowe” pikiety i manifestacje odbyły się w ponad 100 miastach w Polsce. Protestujący sprzeciwiali się m.in. projektowi ustawy, który daje pracodawcy możliwość zażądania od pracownika informacji, czy jest zaszczepiony przeciwko Covid-19. Zdaniem protestujących, to forma segregacji sanitarnej i dyskryminacji. Protestujący są też przeciwni obowiązkowym szczepieniom i podważają skuteczność preparatów przeciw koronawirusowi.

Na rzeszowskim rynku głos zabrali między innymi: dziennikarz Marcin Rola (wRealu24), lider Góralskiego Veta Sebastian Pitoń, dziennikarz Wojciech Sumliński, radny sejmiku województwa Podkarpackiego Jacek Kotula, poseł Grzegorz Braun.

Poniżej nagranie z wystąpieniem nowodębskiego radnego Tomasza Wolana:

Zdjęcia i filmy pochodzą z profilu FB – Tomasza Wolana

85 KOMENTARZE

 1. a gdzie TVPIS, gdzie TuskVisionNetwork? Gdzie inni dziennikarze? Gdzie Echo z Dna? Gdzie Tygodnik Covidiański? Dzisiaj sprzedaje się więcej dziennikarzy, niż gazet… Chociaż WY coś wspomnieliście i to obiektywnie, bez oczerniania ani jednej ani drugiej strony. BRAWO!!!

  • @Jadachy 17 stycznia 2022 at 10:22
   Wszystkich, którzy „sie wstydza Radnego i obawiaja sie o Zdrowie psychiczne”, zapraszamy na oddział psychiatryczny do szpitala w Nowej Dębie. Wyleczymy nie tylko wstyd.

 2. Nie dajcie się napuszczać. Właśnie o to chodzi politykom, by ludzie między sobą się żarli. Bądźcie mądrzejsi i wykarzcie się chociaż odrobiną rozsądku. Niech każdy robi to, co uważa bez poniżania innych czy przymuszania kogoś do czegokolwiek.

 3. Jadacy się wstydzą myślącego? Jakich argumentów trzeba użyć, aby ludzie sie obudzili. Walczy o WSZYSTKICH. Przyszłość niezadługo pokaże kto ma rację. Już teraz premier GB Borys Johnson przyznaję,że 90% na intensywnej terapii to zaszczenieni. Japonia wstrzymała obowiązkowe szczepienia z powodu zbyt dużej liczby zgonów i NOP-ów. Chcecie sie ludzie szczepić????? Wolna wola, ale DLACZEGO boicie się,że zachorujecie. To po jakiego kija są te szczepienia?. BRAWO BRAWO BRAWO PANIE TOMASZU.

 4. psych zaszczepionych jest ponad 49 milionow, a nie zaszczepionych garstka to sie moze pomieszcza moze turnusami ,ja bym zaczal od awanturnika Sejmowego i Tomasza

  • moja ciotka po trzeciej dawce zmarłą na zakrzepice i nie pierdzielcie że zakrzepica sie zdarza ! nigdy nie chorowała . po przyjęciu trzeciej dawki nie mogła się ruszać i wstać z łóżka! jak by nie ten pieprzony experyment to by kobieta żyła . P.S wierzyćto można w religie a medycynie badaniom nauce trzeba dopytywać , sprawdzać experymentować lata lata badań . a nei cyk 4 miesiace i cały świat szczepimy syfem nei sprawdzonym . macie barany napisane jak byk dopiero pod koniec 2022 i 2023 bedzie wynik badań tego experymentu . powodzenia szczury laborytoryjne!
   a posły sie śmieją i każą wam sie przymusowo szczepić . a onie nie. Debile Debile Debile

 5. Wstyd. Cała nauka mówi o szczepieniu się a jak zwykle podkarpacie a samym końcu. Brak wiedzy i świadomości. Chyba tylko śmierć w najbliższej rodzine ich może obudzić.

  • Która cała nauka tak mówi? Nauka mówi, że ten preparat jest w fazie badań klinicznych. Nauka mówi, że ozdrowiency mają lepszą i dłuższą odporność. Naukowcy mówią, że preparat może spowodować ogromne spustoszenie w organizmie, proszę poszukać artykułów o Robercie Malone wirusologu, który przestrzega rodziców przed szczepieniem dzieci tym preparatem i nie tylko. Proszę poczytać co sądzi o tym Luc Montanier zdobywca nagrody Nobla i wielu innych naukowców których nie będę wymieniać. Proszę poszukać ilu ludzi straciło życie po preparacie lub przeszli ciężki zawal, udar, stracili ciążę, uaktywnił się u nich nowotwór! Na jakiej podstawie twierdzi pani, że ludzie przeciwni przymusom i segregacji nie mają wiedzy i świadomości? Według mnie ta cała nauka o której pani mówi to antynauka ekspertów z tv grubo opłacanych przez koncerny.

  • Cytuje pana naukowaca znawce od wszystkiego billa gatsa tylko przetrwają ludzie najczystszego serca ? co miał na myśli

 6. Medycyna: 5 lat studiów jednolitych, specjalizacja z konieczną praktyką szpitalną kolejne 4 lata. Tak na początek.

  Biologia: 5 lat studiów magisterskich, co najmniej 3-4 lata doktorat, dobry wnoszący coś do nauki doktorat tylko w przypadku znaleziania się w porządnym międzynarodowym zespole badawczym dysponującym potężnyn zapleczem laboratoryjnym.

  Polityka: Gówniane bujanko po remizach z flaszką pod pachą (remizach ochotniczych, bo PSP wymaga studiów kierunkowych oficerskich 5 lat, często poprzedzonych technikum pożarniczym, stałych kursów doszkalających i pozostawania w regulaminowej kondycji fiz.)

  W realnym życiu badziewia nie da się zastąpić amatorką. Ci sami politycy, którzy nie chcą określić się wprost za szczepieniami, wchodzili po kolesiowsku na szczepienia, kiedy jeszcze nie były dostępne dla ludzi spoza wybranych grup zawodowych. Jak leży na intensywnej terapii ktoś z rodziny, biegają do ordynatorów, żeby koniecznie ichniejsi mieli możliwie najlepsze warunki opieki. Bo przy ciężkich objawach Delty wystarczy niecały tydzień po wystąpieniu pierwszych objawów, żeby trafić do piachu.

  Ci którzy suflują i finansują pionków/naganiaczy wiecowych, dla siebie mają zarezerwowane metody zawodowe, a dla plebsu zbywającą taniochę.

  Walczta o siebie, nie o starych komuchów, którzy wynajmują „wiecznych opozycjonistów” do swoich gierek.

  • Medycyna w skrócie: to pan panie Andrzeju przepisze te tabletki. Porozmawiamy o nich na atrakcyjnym szkoleniu na wyspach Kanaryjskich. Za dodatki kowidowe kupi pan kolejne nieruchomości. Tylko proszę trzymać linie.

  • Nie ma rejonizacji z zapisami do lekarzy rodzinnych. Proszę poszukać sobie kogoś bardziej zaangażowanego w obsługę klienta-pacjenta. Proszę nie generalizować, bo polski świat nie jest we wszystkim wyłącznie zły, tylko trzeba czasem ruszyć „szanowną”. Nie ma ideałów, ale wystarczy podjechać do sąsiadów za Medykę i zobaczyć, jaka jest średnia warunków życia na świecie (bo to jest średnia, a nie wyspy cywilizacji w rodzaju Europa Zach., Kanada, Australia czy Singapur).

 7. Protest przeciwko przymusowym szczepieniom???? przecież w Polsce nie ma przymusowych szczepień, nie ma tez ograniczeń dla niezaszczepionychwięc po co ta cała szopka, dzieci w szkołach też masek nie noszą, dziwne że Pan Wolan nie walczy w innych sprawach, lepiej było spędzić czas z dziećmi

 8. Oj tam, oj tam. Jest taka „praca naukowa ” niejakiego Aleksandra Głowackiego (ps Prus) pt.” ANTEK”. W tej „pracy naukowej” jest przepis na leczenie wszelkich dolegliwości na przykładzie pacjentki Rozalki. NA TRZY ZDROWAŚKI DO PIECA CHLEBOWEGO i wszystko przechodzi – życie też. Także panie wolan – do stosowania – bez skierowania i recepty.

  • I poza kolejką. Tylko ten zabieg nie jest refundowany, bo na drewno nie chcą dać a gaz podrożał i to mocno.

 9. Od 1 lutego rząd Austrii wprowadza ustawowy obowiązek szczepień przeciwko C19 dla wszystkich po 18. roku życia. Każdy dorosły, który nie zastosuje się do obowiązujących przepisów, może zapłacić nawet 16 000 zł kary, a ci którzy zakwestionują również karę, trafią przed sąd.

  Z kolei firma Nike rozpoczęła zwalnianie nieszczepionych pracowników. Google oraz Citigroup również poinformowały, że niezaszczepieni pracownicy zostaną zwolnieni.

  Tymczasem w Polsce główny doradca premiera ds. COVID-19, Andrzej Horban powiedział, że „[…]należy wprowadzić mechanizmy prawne, które przymuszają do szczepienia ludzi, którzy nie chcą się szczepić”. Przyznał, że mogą być to na przykład paszporty covidowe. „Jest to pewna forma nakłaniania, utrudnianie życia obywatelowi, który się nie zaszczepił”.

  To smutne, że przyszło nam żyć w świecie gdzie wolność jednostki została zdeptana z błotem i uznana za szaleństwo.

 10. lekarze stracili bardzo dużo w tej pandemii ! przynajmniej szacunek a czy niezaszczepieni maja mniejsze prawo do hospitalizacji od zaszczepionych?? oczywiście że nie !!!! po pierwsze płacą całe życie składki na tą gówniana służbę zdrowia . po drugie każda np kobieta zaszczepiona tak samo naraża służbę zdrowia chodząc w szpileczkach bo łatwiej jest skręcić sobie nogę . to co zakażemy sprzedaży szpilek i chodzenia w bucikach. to jest wasza logika psychole od segregacji

  • Ja sie pytam czy Policja juz ustalila organizatorow tego nielegalnego spedu a Sanepid nalozyl kary?

  • Skręcenie nogi nie jest zaraźliwe.Nie powoduje paraliżu ochrony zdrowia.Nie słyszałem o przypadku zgonu z powodu tego urazu.Mogę się jednak mylić bo nie jestem zbyt mądry a i w szkole nie zaszedłem za daleko.

 11. Strach przychodzi. Dzisiaj na na Podkarpaciu 60 % więcej zakażeń niż tydzień temu. Panie Wołań oby nikt z pana rodziny nie musiał skorzystać z posługi „plebana”. Wolę być podatny na ludzi i wiedzę naukową niż na tych, którzy dla własnej korzyści szerzą poglądy nie mające nic wspólnego z wiedzą tylko z tym co oni „wiedzą”

  • „Wolę być podatny na ludzi i wiedzę naukową ”
   na interesy wąskiego grona osób
   i pachołków w rządzie
   To na pewno chciałeś napisać

  • Zenn – napisałem co chciałem, a to co dodałeś dotyczy Ciebie w szczególności w drugiej linijce to istota antyszczepionkowego ruchu zapoczątkowanego już dawno dla kasy. A „poseł” Wolan robi wszystko żeby zaistnieć i robić karierę. Dlatego przyczepia się się m.in. do Warchołów i Braunów. Za dużo piłka w główkę uderzyła.

 12. a ja chcę mieć wolność wyboru czy zatrudniam ludzi wierzących w brednie czy w naukę. Wprowadzenie ustawy, która pozwoliłaby mi to weryfikować jest krokiem w stronę wolności. Antyszczepionkowcy i płaskoziemcy mogą sobie spokojnie poszukać innej pracy, zgodnej z ich wiarą

  • Ciekawe jakby szef antyszczepionkowiec zwolnil cie z pracy za to ze jestes zaczepiona . Ale bys wyla wtedy. Odwróć sytuację i pomysl zanim cos napiszesz

 13. Panie bezradny proszę pojechać niedaleko od Pana Jadachow do Miasta Tarnobrzeg do szpitala i zobaczyć ile ludzi umiera na tą zarazę !!!

  • umiera pewnie przez brak odpowiedniej opieki medycznej . lub jak chory musi czekam po pare godzin na wyynik testu dopiero ewentualnie jest przyjety !
   proszę zobaczyć co sie stało w Rybniku takich to mamy lekarzy co fałszują dokumentacje medyczne a ludzie umierają ! odebarać dodatki cowidowe lekarzą i szpitalom a pendemia sie skończy w miesiąc tyle w temacie

  • Szpital to nie umieralnia a respirator to nie lekarstwo. Szpitale pod pretekstem zarazy, przestały leczyć ludzi chorych na ciężkie choroby (rak, serce i inne), stąd nadmiarowe zgony. Dlaczego chory na CVID, ma mieć pierwszeństwo do opieki, przed chorym na raka?

  • T.Wolan,gdyż na tytuł Pana trzeba sobie zasłużyć posiada cztery fakultety i piąty korytarz.
   Miałem z nim przypadkowe spotkanie przed Domem Kultury jeden,jedyny raz. Po tym jedynym spotkaniu stwierdziłem że to wielkie nic bez krzty dobrego taktu i kultury.A że czyta z kartki? Widocznie ktoś po drugiej stronie smyczy przygotował radnemu tekst publicznej wypowiedzi.

 14. Próbowałam obejrzeć, bo jako zwolenniczki szczepień jest to dla mnie temat budzący emocje, ale o dziwo… tak mnie znudziła ta wypowiedź, że nawet mimo dużej motywacji nie dałam rady doczekać do końca :-)
  Takie tam „pitu pitu” :-)

 15. Rzeczywiście nie da się tego słuchać ,gość wygląda jakby zaraz go mieli zaszczepić. Świetnie by było zobaczyć debatę tego wykształciucha z jakimś „pseudo naukowcem” profesorem wirusologii ,to byłby ubaw. Facet myśli ,że jak wstąpił do pis-u to wszystkie rozumy pozjadał, ale to niestety tak nie działa.

 16. Ludzie, co się z wami stało? Jeden skacze na drugiego…W jakim celu? A politycy się cieszą…To jest dramat…

  • Do Ja
   jesteś matką karmiącą dziecko o 04:38 ?
   i hejtujesz ludzi ?
   co z tego twojego dziecka wyrośnie ?
   dr.Horban ?

 17. Zapomniał p wolan ojciec ledwo wyszedł z covit a wujek św pamięci przegrał chorobę a on wielki anty szczepionkowiec wstyd p Wolan

 18. Umiera 1,5% chorych na covid w skali świata – wśród nich obecnie 90% to osoby niezaszczepione, ciężki przebieg choroby odnotowuje 10-15% chorych, wśród nich 20-30% to osoby zaszczepione. I co z tego wynika?
  Połowa ludzi się szczepi z różnych względów a potem jak masz pecha i powąchasz aerozol od niezaszczepionego i bez maski to możesz się i przekręcić albo ciężko zachorować..
  Zdaje się, że na powrót człowieczeństwa na razie są marne szanse..

  • Człowieczeństwo powróci wtedy; kiedy jeden człowiek, drugiemu człowiekowi, nie będzie nakazywał, co ten drugi ma robić.

 19. Bo to przewrotnie zbiegowisko procovidowe, proszczepionkowe i prolekarskie.
  Robi się antycovidowo, ale tak śmiesznie i osiąga się proszczepionkowość. Wszystko mają dokładnie rozpisane na role. Pan Tomek gra kolesia na dropsach: Miało mnie tu nie być, miałem być z synem, „ale sytuacja jest jaka jest”

  W literaturze przedmiotu zjawisko to określane jest mianem „piosenki przewrotnie optymistycznej”
  https://www.youtube.com/watch?v=mCajFZcxPEA

 20. Normalny ojciec pojechałby z synem a nie afiszował się, że powinien być z synem. Ale jak się jest karierowiczem nastawionym na zaistnienie w „szerokim świecie” to bywa jak bywa. Szukanie sobie kariery u boku „oszołomskich” partyjek zakrawa na śmieszność. Tyle tylko, co można spodziewać się po osobniku Wolanie.

 21. Polecam lepiej zająć się synem a nie chalturzyć i ośmieszać Nową Dębe. MASAKRA
  Można mieć swoje zdanie ale żeby od razu taki ferment siać, tworzyć konflikty…..po co? na co?…no chyba że rzeczywiście w tym wszystkim chodzi o karierę i stanowiska

 22. Jakżeż mnie cieszy kiedy wy tak napierdzielacie się między sobą na tym forum… I te wasze wioskowe mądrości… Coś cudownego

  • Matołusz Kłamliwy
   23 stycznia 2022 at 17:43

   Odezwał się małomiasteczkowy yntelygent co to jeszcze nie tak dawno chodził s r a ć za stodołę a tyłek podcierał wiechciem słomy.Skąd (T)twoje korzenie zajadły kundelku, z Krzuntki czy z innych Smolnych Kątów.

  • Co widać , słychać i czuć. Zwłaszcza czuć… (Admin, bez obrazy. To Ciebie się nie tyczy)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here