Relacja ze spotkania Marszałka i parlamentarzystów PiS z mieszkańcami

4
SONY DSC

W minioną sobotę w sali konferencyjnej Spółdzielni Inwalidów Zjednoczenie odbyło się spotkanie Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla oraz Parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości Zbigniewa Chmielowca i Haliny Szydełko z mieszkańcami Nowej Dęby rozpoczynające  prekampanię wyborczą do organów samorządu terytorialnego.

Spotkanie otworzył i prowadził radny powiatu tarnobrzeskiego (PiS) Wojciech Gruszka. Przybyli omówili plany rozbudowy Ośrodka dla Kobiet w ramach Zakładu Karnego w Chmielowie , elektryfikację linii kolejowej Rzeszów -Ocice, jak również kwestie przyznania dotacji na  rozbudowę Szpitala Powiatowego, oraz projekt rozbudowy oczyszczalni ścieków i kanalizacji w mieście.  Poseł H. Szydełko odpowiadała na pytania zebranych dotyczące spraw emerytalnych i innych świadczeń. Poseł Chmielowic przedstawił  problem z ostatnim protestem niepełnosprawnych , oraz nowymi emigrantami z krajów azjatyckich. 

 Na spotkaniu obecnych było 50 osób w tym mieszkańcy sąsiednich gmin.

4 KOMENTARZE

  1. dużo było również powiedziane na temat inwestycji drogowych w regionie oraz rozważenia budowy w niedalekiej przyszłości obwodnicy miasta

  2. A rozp.ździaj na strefie jaki był – taki będzie. O ulicy Majdańskiej już nie wspominając. Ale ta akurat jest daleko od Tarnowskiej Woli i „burmiszcz” nią do pracy nie jeździ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here