Rozdawali kwiaty. Życzenia z okazji Dnia Kobiet od ministra Marcina Warchoła FILM

89

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł wraz z radnymi Damianem Diektiarenko, Tomaszem Wolanem i Tomaszem Kopciem,wręczali kwiaty i słodkie upominki mieszkankom naszego miasta. Odwiedzili również Miejsko-Gminny Ośrodek Opieki Społecznej, Urząd Miasta i Gminy Nowa Dęba, Zespół Szkół nr 2 i lokalne sklepy. Panie nie ukrywały radości z tego drobnego, ale jakże miłego gestu. Poniżej krótka relacja:

 

WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI DNIA KOBIET !

89 KOMENTARZE

 1. Wszystkim Paniom wszystkiego najlepszego! Proszę wybaczyć swoim panom jeśli wrócą późno z pracy bo mężczyźni uwielbiają uroczyście obchodzić dzień kobiet :)

  • Dołączam się do prośby o wybaczenie jeśli mężczyźni wrócą później. Taki dzień trzeba mocno uświęcić :)

 2. Czy mi ktoś wytłumaczy jak to możliwe, że do Nowej Dęby przyjeżdża minister i obiektem jego politycznego zainteresowania nie jest starosta ani burmistrz, a zwykli radni?

  • Jeden jest Niezwykły. Sprawdził odrazu Warchoł czy mieszkanie jest kończone bo do końca temu Niezwykłemu nie Ufa

  • Odpowiedź jasna Wiesiek i Jurek to są pachołki Chmielowca i jak zbychu nie wyjdzie z taką inicjatywa to wiadomo że i oni tez nie wyjdą do ludzi ale za niedługo wybory to zaczną się spotkania itp. Ale mam nadzieję że w końcu mądry lud pójdzie po rozum do głowy i nie zagłosuje na tą trójce

  • To proste. Starosta i burmistrz to zgrane karty które z racji wieku i ograniczonej mentalności nie są w stanie nic nowego zaproponować mieszkańcom. Po co z nimi cokolwiek budować? Żeby na końcu cie oszukali albo okłamali ?

 3. Pan minister, przygotowuje grunt pod kolejne wybory, a gdyby tak udało się mu wygrać to znów przez kilka lat będzie pojawiał się w Nowej Dębie sporadycznie. Gesty choć dobrze o nim świadczą, to jednak powinny być symboliczne, ale regularne, a nie kierowane w czasie poprzedzającym wybory.

  • Przez kilka lat się nie pojawiał ? Właśnie przez takich myślicieli politycy muszą się „lansować w blasku fleszy” gdy coś zrobią bo na końcu jakiś frustrat napisze coś takiego.
   Kasa na ulice Ogrodową to skąd się wzięła?
   Całodobowa obsługa policji to skąd się wzięła?
   Temat wojska, specjalna sesja z wiceministrem obrony to skąd się wzięła?
   Kasa dla szpitala na sprzęt skąd się wzięła?
   Rozumiem, że posłowie z PO i PSL przywieźli więcej kasy do Dęby.

 4. Wazelina , wazelina , wazelina , wazelina , wazelina , wazelina , wazelina , wazelina , wazelina , wazelina , wazelina , wazelina , wazelina , wazelina , wazelina , wazelina

  • Żal ściskający tyłek, Żal ściskający tyłek, Żal ściskający tyłek, Żal ściskający tyłek, Żal ściskający tyłek, Żal ściskający tyłek, Żal ściskający tyłek, Żal ściskający tyłek, Żal ściskający tyłek, Żal ściskający tyłek, Żal ściskający tyłek, Żal ściskający tyłek, Żal ściskający tyłek, Żal ściskający tyłek, Żal ściskający tyłek, Żal ściskający tyłek, Żal ściskający tyłek, Żal ściskający tyłek, Żal ściskający tyłek, Żal ściskający tyłek, Żal ściskający tyłek, Żal ściskający tyłek

 5. Są tacy co jak PO rządziło to wazeline robiło do posłow Pluty , Niesiołowskiego , teraz jak PiS rządzi to wazelinują do Posła Chmielowca , Warchoła . Mirabelki i szczaw jedli z Niesiołowskim teraz kwiaty rozdają z Warchołem . Chwiejni jak chorągiewka na wietrze

  • Pan burmistrz sympatyzował z Plutą z PO. Teraz sam zapisał się do PiS. Takich właśnie nam potrzeba- twardych ze swoim zdaniem, nie płynących ciągle z prądem, a jak trzeba to sprzeciwiających się władzy. Te wszystkie atuty posiada przecież burmistrz ;) A nie to jednak nie on.

  • Pan Burmistrz nawet występował w klipie pana Pluty z PO a jednocześnie popierał kolbuszowskiego Zbyszka z PiS. Wiesiek każdemu obieca poparcie.

 6. a ja sie pytam gdzie poncyliusz poseł z naszego regionu ?? ani jeden raz go nie było u nas w ND . a kundle platformerskie szczekają na innych . zmobilizuj jeden z drugim chłopa i niech przyjedzie cos zaproponuje.

 7. A po co mi poseł z PO , głosowałam na PiS , oni teraz rządzą to niech i oni z tych rządów się rozliczają . Jak na jesieni zagłosuję na PO to za 2-3 lata posłów z PO będę rozliczała . Teraz najlepiej wszystko zwalić na burmistrza

 8. Fajnie to brzmi: radni odwiedzili UMiG Nowa Dęba… to tak jakby nauczyciele odwiedzili szkołę albo strażacy remizę…
  Ciekawe właśnie jak to zauważyli przedmówcy czy te kwiatki były sponsorowane z własnej kieszeni?
  A że to ogólnie wazelina przedwyborcza to swoja drogą, tak jak i pieniążki na koła gospodyń… wcześniej się nie dało a nagle w roku wyborczym się znalazły fundusze?

  • Różnica pokoleń w polityce. Wiesława raczej z mównicy, bo demokracje to ona miała 15 lat temu, a gdzie jej się chce chodzić po ulicy miasta, w którym nie mieszka. A rynek to rynek. Trzymam
   za młodych chłopaków kciuki

  • Ale ważne że dały a co takiego Zbychu zrobił dla ND??? Przypisuje sobie czyjeś zasługi a jak się pojawia to tylko na imprezach co później jest popijawa za kasę podatników

 9. zadzwoń i sie dowiesz czy sponsorowane czy nie ? bardzo fajna inicjatywa ja jestem zachwycona i dziękuje bo kwiatuszek otrzymałam

 10. Czuć wybory w powietrzu i widać na zdjęciach kto się pcha do koryta Tak jak nie ma darmowych obiadów tak i nie ma darmowych kwiatów . Przebudź się Polsko z tego letargu puki jeszcze nie jest za późno.

  • Czuć to smrodliwe pierdy zazdrości i zawiści jakie wydalasz ze swoich jamochłonów. Skoro ktoś się „pcha do koryta” to porozmawiajmy w narzuconej przez ciebie konwencji i zapytajmy kto u tego koryta siedzi od 89 roku w Nowej Dębie i powiecie tarnobrzeskim a następnie odpowiedzmy na pytanie czy jeszcze im mało? Mało się nachapali że dalej zamierzają się pchać?

  • Do Susła:
   PO pierwsze razem wódki nie piliśmy żebyś mi na ty jechał , a po drugie jeżeli ktoś się nie nadaje do polityki to cytując klasyka :”Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić” a polityka wymaga trochę oleju w głowie same ładne buźki nie wystarczą.

 11. Pan Minister teraz aż do jesieni będzie robił takie akcje przynajmniej raz w miesiącu i będzie rozdawał nasze pieniądze bo przecież swoich szkoda

  • Ja będę głosował na tych którzy do Dęby przywożą kasę, a ty głosuj na Poncyliusza i resztę PO która jak tylko dojdzie do władzy to będzie jak to miała w zwyczaju niszczyć małe ośrodki takie jak Dęba i ścianę wschodnią.

 12. DZIWNA SPRAWA…. JAK TO CALA TROJCA JEST NICZYM DO OTWARTEJ RANY PRZYŁÓZ , szczere usmiechy od ucha do ucha ,usciski pmocnej reki kwiaty , do momentu osiagniecia zamierzonego celu ,a potem BOOOOOM , ignoranjca, paycha ,zarozumialosc , I zlewka totalna ……

  • Boomfango widzę że jesteś z tej farmy troll co tylko hejtuje a nic nie robi. Trolu

  • Ty sobie do swojej rany przyłóż Ordona, Sudoła i Mariana Tomczyka. Od nich to dopiero bije SZCZEROŚĆ, MIŁOŚĆ BLIŹNIEGO, PRAWDA, SZCZERA CHĘĆ POMOCY DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI. A potem to co zwykle przez 30 lat w tym mieście czyli MARAZM. Wybierajta tak dalej.

 13. Judasz też kiedyś swoje srebrniki dostał . Za parę kwiatków byścię tą Nową Dębę sprzedali . Chłopaki chcieli rozdać w swoim mieście kwiaty kobietom , ok – tylko czemu tego sami nie zrobili tylko Wuja z Niska ściągali ? Nie wiedzieli jak życzenia się składa ? Musiał im to ktoś po studiach zademonstrować ? Chłopaki są studia zaoczne , więc możecie się jeszcze dokształcić i na przyszłość samodzielnie inicjować takie akcje bez Wujów z Niska i Kolbuszowej

  • Na przyszłość to wystartuj w wyborach, wygraj i realizuj swoje wyobrażenia. Będziesz zapewne tak skuteczny jak radni Marian Tomczyk, Marek Kopeć, Tomasz Gazda, Helena Tłusta i Stanisław Rawski z ich wodzem wójtem Wiesławem Kazimierzem Ordonem na czele.

 14. Wyczuwam tutaj duży ból d…y, wiejący od radnych którzy nie chodzą na sesję i nic nie robią. Weź się jeden z drugim do roboty, pozyskaj jakieś fundusze dla gminy, zrób coś miłego dla mieszkańców. No ale po co? Lepiej pluć jadem w internecie.

  • Kura wpierdziela robale i potem jakoś anonimowi nie przeszkadza jej żreć. Jest podejrzenie że w kiełbasach i parówach dodają jako zagęszczacz mączkę z ryb i robali i to mu nie przeszkadza.

   Ale od Trzaskowskiego mu już wadzi…

  • Oto kilka robali na 'słodko', które już od dawna wpierdzielamy. A o tych pakowanych do konserw i parówek jako 'emulgatory' na razie nikt głośno nie mówi, bo kto by to kupił...

   E904 – w ten sposób oznacza się bardzo popularną odmianę żywicy – szelak. Wykorzystuje się ją przemyśle spożywczym do produkcji słodyczy, czy do nabłyszczania warzyw i owoców. Szelak wytwarza się z czerwców, czyli pluskwiaków, które żyją na drzewach. Można go znaleźć w ziarnach kawy czy wyrobach cukierniczych.
   E121 – to konserwant dodawany do produktów o smaku truskawkowym, malinowym, czy poziomkowym (np. jogurtów). To odmiana koszenili, którą wytwarza się z czerwców kaktusowych, czyli owadów z rzędu pluskwiaków.
   E120 – to także popularna koszenila. Ten rodzaj również powstaje ze spreparowanych ciał czerwców kaktusowych. Z tą różnicą, że w ten sposób oznacza się koszenilę wykorzystywaną w napojach i słodyczach o kolorze czerwonym.

 15. rolnicy na targowisku powinni sprzedawac nadwyzki ze swoich gospodarstw. Pani na swoim straganie ma tylko pomarancze, ktore rosna za Wisla????

  • Handlarze zza Wisły traktują nowodębian jak bydło któremu wszystko jedno co im wrzucą do koryta.Słyszałem rozmowę handlujących ,,parasoli”którzy śmiejąc się komentowali że w Nowej Dębie,jakie gówno by nie przywieźli to i tak wszystko zeżrą.Ci handlarze towar ważą z aptekarską precyzją w przeciwieństwie do rolnika który chce swoje płody rolne szybko sprzedać w o wiele niższej cenie niż oni.Może czas wprowadzić dla tych handlarzy kasy fiskalne i paragony.

 16. Poncyliusza się niby czepiacie , a ile razy na podkarpaciu był poseł wybrany z list PiS z podkarpacia Krzysztof Sobolewski , co po wyborach zapomniał o podkarpaciu ???

 17. Ludzie zrozumcie jedno , żaden poseł nie ma swoich pieniędzy które wypłaci z konta i jakieś gminie przywiezie na drogę , szkołę , most itp. . Pieniądze te są naszą własnością , nas podatników . Zanim PiS doszło do władzy odbywało sie to tak , że pieniądze z podatków szły do odpowiednich powiatów , gmin i tam miejscy radni tymi funduszami operowali . A teraz jest tak że te pieniądze z naszych podatków idą do centrali do Warszawy i z tamtąd każdy PiS-owski poseł rozwozi te pieniądze tym gminom której miejscowi radni wchodzą mu w tyłek . Nie wchodzisz w tyłek to masz mniej pieniędzy

 18. moze i sa za nasze ! ale są . za tuska rudego kacapa rozdawali ale swoim i kwiatka nie dostałam tylko podwyzke wieku emerytalnego

 19. Zadzwoniłabym i spytała z przyjemnością ale do biura poselskiego posła Warchoła to już z dwa lata nie można się dodzwonić . Może teraz latem przed wyborami ktoś w końcu będzie odbierał ten telefon

  • Radni w tej kadencji rok w rok byli z kwiatami z wyłączeniem okresu pandemii. Zarzut złośliwy i mijający się z prawdą.

 20. Anonim kwiatka nie dostałeś bo ty facetem jesteś . Zrozum , że 8 marca to dzień kobiet , no chyba że do południa jesteś Marianem a popołudniu Zosią – to wtedy i tak należy ci się tylko połowę kwiatka

 21. Przypomnijmy, fundusz sprawiedliwości został powołany dekadę temu, żeby pomagać ofiarom przestępstw (np. przemocy domowej) oraz osobom opuszczającym zakłady karne w powrocie na wolność. Jest tworzony m.in. z zasądzanych przez sądy z nawiązek od sprawców przestępstw. W 2017 roku Zbigniew Ziobro znacznie rozszerzył katalog zadań, jakie mogą być finansowane z funduszu. Od tamtej pory – jak wykazały raporty Najwyższej Izby Kontroli oraz dziennikarskie śledztwa – fundusz sprawiedliwości stał się de facto funduszem do finansowania wszystkiego.

  • Podobnie jak fundusz operacyjny starych kiejkutów i 1000-krotnie większe pieniądze z FOZZ I i II. Nie wspominając o PSL-owskiej ekipie siedzącej na PFRON

 22. HIPOKRYZJA !!!!!!!
  Politycy. samorządowcy, dyrektorzy i prezesi firm to Hipokryci na potęgę. Gęby pełne tolerancji i równouprawnienia – a rzeczywistość skrzeczy.
  Dla pań kwiaty , talony , czekoladki , itp itd. A dla panów w dniu ich święta (10 marca) – „takiego wała jak polska cała.
  Jedyna „pochwała” dla Barzyckiej ta nikomu nic nie dała, ani paniom , ani panom.

 23. Nie tylko Grodzki chowa się za immunitetem , tam wszystkich chowających się jest z 30 , większość ma te same ideologie co i ty

  • Ze spluwa nie tylko za paskiem ale ma pod pachami Kolty 45 w bagazniku ma pioruna i jeszcze w Hucie chce kupic borsuka ,taki to z niego rambo

  • Na razie szczelić se może ale tylko połówkę na siedmiu albo co innego, niemniej jak widzę bedzie trenował…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here