Ruszył przetarg na budowę drugiego etapu oświetlenia na ul. Borowej

5
pixaby - ZDJĘCIE PODGLĄDOWE

Gmina Nowa Dęba ogłosiła przetarg na zadanie pn. „Budowa oświetlenia ulicznego przy ul. Borowej w Nowej Dębie – etap II”. Oferty można składać do 17 maja 2021 roku.

Kontynuujemy zadanie, które rozpoczęliśmy w roku ubiegłym. Środki na jego wykonanie pochodzą z budżetu gminy i funduszu osiedlowego. Myślę, że ta inwestycja zwiększy bezpieczeństwo i komfort życia mieszkańców tej części Porąb – mówi radny Hubert Kopeć, z którego inicjatywy to zadanie znalazło się w planach inwestycyjnych gminy. Termin wykonania oświetlenia na borowej to 90 dni od dnia podpisania umowy z wykonawcą. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zasilania i szafy sterowania, linie kablowe, słupy i oprawy.

Jak dodaje radny Hubert Kopeć powiat tarnobrzeski -jako właściciel drogi- ma w tym roku przystąpić do sporządzenia dokumentacji projektowo technicznej na wykonanie chodnika. – Jest duża szansa, że pierwszy etap tych prac ruszy w przyszłym roku – mówi radny.

 

5 KOMENTARZE

    • Kilińskiego sobie wybrało słabego radnego czyli Marka Kopcia. Marek Kopeć zamiast działać na rzecz okręgu woli mieszać się w wojenki polityczne i robić dym razem z Marianem z Cygan i Helką z Alfredówki. Jak widać takie podobne do siebie umysły się lubią łączyć. Chcecie lampy? To nie głosujcie więcej na takich radnych jak Marek Kopeć.

    • Marian,przekaz staszkowi lgbt ze jest warty mniej niz zero jako radny i nic ze swoich obietnic wyborczych nie spelnil ale czego spodziewac sie po takim co nawet baner wyborczy mial z bledami tj.”kandydat na radnego gminnego”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here