Ruszyła dobudowa oświetlenia przy blokach na ul. JPII

5

Ruszyła dobudowa oświetlenia przy blokach na ulicy Jana Pawła II. Jest to pierwszy etap prac, a jego kontynuacja nastąpi w 2021 roku.

O realizację tego zadania zabiegał radny Łukasz SerafinDużo osób z tej części miasta, zwłaszcza osób starszych, zwracało się do mnie z prośbą o wykonanie tego oświetlenia. Jestem przekonany, że zwiększy to bezpieczeństwo i komfort życia mieszkańców – mówi radny.

Wykonawca został wyłoniony w przetargu. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma INSTAL-TECH, która zaoferowała cenę: 53 590 zł i 7 lat gwarancji.

Nie jest to pierwsza inicjatywa radnego Łukasza Serafina w tej części miasta. To na jego wniosek Rada Miasta zagwarantowała fundusze na wykonanie chodnika od Jodełki do Kościuszki, oraz nowej nawierzchni asfaltowej przy bloku JPII 20.

Myślę, że kolejnym oczekiwanym działaniem w moim okręgu wyborczym, będzie oczyszczenie terenu po nieużytkowanych już garażach i wykonanie tam publicznego parkingu. Będę starał się, aby to zadanie znalazło się w budżecie miasta na 2021 rok – podsumowuje Łukasz Serafin.

 

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here