STAROSTA WRĘCZYŁ RADNYM POWIATOWYM PUCHARY

28

Dwaj radni powiatowi: Tadeusz Rękas z gminy Gorzyce i Arkadiusz Tomanek z gminy Baranów Sandomierski, zostali uhonorowani pucharami za zaangażowanie w organizacje dożynek w swoich gminach. Puchary, tuż przed ostatnią sesją Rady Powiatu, 22 sierpnia,  wręczyli im starosta Jerzy Sudoł ze swoim zastępcą Jackiem Rożkiem oraz przewodniczącą Rady Powiatu Krystyną Rusin.

Jak podkreślił starosta Jerzy Sudoł, obaj radni nie tylko zaangażowali się w organizacje tegorocznych dożynkowych uroczystości, ale sami uprawiają ziemię, mają duże gospodarstwa rolne i znają rolniczy trud. Tadeusz Rękas, który  był organizatorem dożynek w Sokolnikach oraz Arkadiusz Tomanek, starosta dożynkowy w Baranowie Sandomierskim.

Źródło: Powiat tarnobrzeski


 

28 KOMENTARZE

 1. Oni w tym starostwie naprawdę nie mają nic do roboty i zajmują się głupotami. Starosta Sudoł już całkowicie odpłynął i potem się dziwi, że ludzie się z niego śmieją. Goście sobie nawzajem tyłki liżą, wręczają kwiatki i pucharki i robią z tego wydarzenie. Cyrk! Wydziału komunikacji Sudoł nie zrobił, drogi powiatowe w fatalnym stanie. Mickiewicza dziura na dziurze, 1 maja podobnie. Szpital tonie w długach a pracownicy DPS nie otrzymują podwyżek. Tymczasem radosny emeryt Sudoł paraduje z pucharkami i stawia kamienie na Kościuszki. Dramat.

 2. A ja w niedzielę byłem w Kościele. Czy należy mi się jakiś puchar? Ponadto nie chwaląc się pomogłem staruszce wnieść zakupy do domu to chyba należy mi się puchar!

 3. Panie Sudoł, kiedy kolejna tura szczepień bezpiecznymi, w 100% przebadanymi preparatami przeciwko SARS-COV2? Nie jestem pewien czy po 4 dawkach mój covid pass jest aktualny, a nie chciałabym żeby mnie ktoś nie wpuścił do restauracji albo sklepu z powodu kataru.

  • Na głowę się lecz kobieto, nikt nawet nie wspomina tej zarazy, i ci co się szczepili i nie szczepili ma Srovid. Jedynie tu zostałaś kobitko i ci co nie dali rady.

  • Moja skóra przestała już świecić, to chyba znak że moja ochrona padła. Ale zaszczepiłbym się dodatkowo, bo zauważyłem że tamte wzmocniły moją odporność przeciw pisowi i grypie. A i to kościelne gadanie do mnie jakoś nie dociera, z czego jestem zadowolony

 4. Przy organizacji dożynek najbardziej jak już to na puchary zasługują panie, które wszystko przygotowują, od chlebów, ciast, śpiewów, dekoracji. Pełno ludzi zajmuje się też układaniem scen, namiotów czy ogólnie przygotowaniem terenu. Ale takich ludzi starosta nie zauważa i nie docenia. Tylko kolesiom puchary za pieniądze ludzi od czarnej roboty! Władza oderwała ich od rzeczywistości. BUFONADA!

 5. To nie jest śmieszne,100 tysięcy zamkniętych działalności do lipca tego roku,ludzie nie mają za co zapłacić rachunków, a ten kwadratowy łeb rozdaje jakieś plastiki,to się nie mieści w głowie,zielak widzisz to chłopcze ?

 6. Oni praktykują to od lat. Sudoł wręczy puchary radnym, radni będą klaskać Sudołowi. Ordony, Sudoły, Chmielowce non stop się na różnych wiecach wzajemnie wychwalają i spijają z dziubków. W ich ocenie w ten sposób promują się nawzajem co pozwala im wygrywać wybory. Kiedyś to pewnie działało, ale w tych czasach u normalnych ludzi takie ustawki budzą tylko zażenowanie. Ludzie z tą mentalnością nie są w stanie zrobić nic dobrego dla naszego miasta i powiatu, dlatego trzeba im podziękować i wysłać na emerytury.

 7. powinien być wręczony przez Burmistrza Wiesława Panu Staroście Sudołowi za wspaniały obelisk na Kościuszki! Tak tylko podpowiadam bo dobry pomysł na pewno przysporzy dużo głosów obu panom!

 8. anonim pluje jadem na starostę, bo ten nie dostrzegł wysiłków anonima na tym forum, i nie przyznał pucharu...

  Tylko w jakiej to miałoby być dyscyplinie ? Wszak w kanonach ludzi kulturalnych takowej nie ma, to i dziwić się trudno że nie dostał…

 9. Nie rozumiem oburzenia i sarkazmu. Przecież ze swojego nie daje. Kupuje przychylność za pieniądze tych, którzy na niego głosowali.
  Za pieniądze wyborców. Widocznie tak masy chciały, to tak mają. Nie od dziś wiadomo, że demokracja to lipa. Dla niedouczonych.

  • Już dawno pisałem, że za te utrudnienia należy się jakaś rekompensata dla mieszkańców. Ale suseł raczej nie ruszy du…pska w tym temacie. Z drugiej strony mieszkańcy chyba powinni się czuć bezpieczni przez te utrudnienia, może dlatego suseł nic nie robi.

 10. Do Zabronić szczelania

  Nie każdy ma możliwość wyboru gdzie się urodził, a poza tym dawniej tych strzałów było o wiele mniej i nie o drugiej w nocy, proszę sobie wyobrazić że będzie Pan/i np. operowany/a przez chirurga który nie śpi od kilku nocy przez te wystrzały…Wycięli las który też dawał jakąś izolację od hałasu, oni powinni ćwiczyć żeby nas chronić, a chcą nas wykończyć.

 11. Miejmy nadzieję że w następnych wyborach ludzie pójdą po rozum do głowy i nie dadzą krzyżyka przy nazwiskach takich jak Sudoł Ordon itp Sudoł już ma prawie 70 lat Ordon 60 już czas odpocząć i wnukami się zająć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here