ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W KLUBIE SENIORA W NOWEJ DĘBIE xvideo

12

Seniorzy z Nowej Dęby codziennie spotykają się w miejscowym Klubie Seniora. Tym razem w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi skupiono się na tworzeniu pięknego rękodzieła. Była to także okazja, by zaprezentować działalność Klubu Seniora. Placówka od ponad dwóch lat jest miejscem aktywności oraz integracji dla pomysłowych i kreatywnych seniorów. Zapraszamy do obejrzenia.

 

12 KOMENTARZE

    • Organizują się tak, jak chcą. Po co we własnym życiu narzekasz na cudze życie, w którym cię nie ma?

    • Jedyna i ostatnia okazja na stołek, później może być za późno, choć tym miłym paniom życzę dużo zdrowia i niech sobie organizują swój własny wolny czas według własnych upodobań. Lepiej to niż marznąć w kościele i modlić się do czegoś czego nie ma. Mam nadzieję że uśmiechnięte panie nie chodzą do kościoła. Pozdr

  1. ,,one ,une”Panie przewodniczący Rady Seniorów,,ł…una”. to jest na niebie w czasie pożaru.Naucz się facet szacunku dla innych,kobiet w szczególności ,nauka prawidłowego formułowania zdań również by się przydała.To są Panie Seniorki a nie ,,one” Panie działaczu.

  2. Typowy działacz partyjny , który gęsto ??? przychodzi z lat 50- tych ubiegłego wieku oraz przemiły i jak zawsze elokwentny radny Diektiarenko , (dziwne nazwisko zaiste ) , jako nowa odsłona działacza .

    • Typowe Ukrainskie nazwisko – podobno na burmistrza sie szykuje…..jak wygra to w debie tylko nasrac i widly wbic :D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here