W Jadachach powstanie supermarket

26

W sołectwie Jadachy, tuż przy drodze powiatowej i w bezpośrednim sąsiedztwie Kościoła pw. Św. Maksymiliana Kolbego powstanie inwestycja handlowa. Będzie to samoobsługowy sklep wielkopowierzchniowy. Wokół niego wybudowanych zostanie ponad 40 miejsc parkingowych.

O planowanej inwestycji poinformował radny Tomasz Wolan: – Jestem po rozmowie z przedsiębiorcą, który zakupił działkę obok parafii. Biznesmen wystąpił o wydanie warunków zabudowy na sklep o powierzchni 700 metrów kwadratowych. Powstanie również kilkadziesiąt nowych miejsc parkingowych – informuje wiceprzewodniczący rady. Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy dokładnie ruszy planowana inwestycja. Nie wiadomo również czy market będzie działał pod egidą którejś ze znanych sieci handlowych. O szczegółach będziemy informować.

26 KOMENTARZE

  • Wykonawca zrobi wejście do marketu w takim miejscu żeby wyszło ponad 100m. To bardzo proste.

  • A poco w Jadachach alkochol jak tam nikt nie pije, nawet strazoki to same abstynenty

  • Te 'anonim’, może byś wreszcie skończył tą podstawówkę ? Co ? Bo tak wali po oczach ta twoja ortografia że hej….

 1. W Cyganach jak zwykle nic. Radny Marian mógłby coś dla wsi załatwić, ale zajęty jest robieniem polityki i wojenką z resztą rady :((((

 2. Spoko – w niedzielę po sumie wszyscy jak znalazł prosto na zakupy – oszczędność jak się patrzy! Dwie rzeczy załatwią mieszkańcy za jednym wyjazdem! No i krążącym pod sklepem meteorytom będzie łatwiej wysępić 50 gr pod kościołem na browara! Same plusy

  • chłop musi mieć zdrowie. Na tyle co w jego wsi sie dzieje to pewno przy herbacie nie było załatwiane.

 3. Mieszkaniec-wiem że niema sklepu LIDLA w nowej dębie! Ale LIDL na początku marca wystawił ogłoszenie że szuka pracowników do sklepu w ND i napisałam że może tam będzie ten LIDL.

 4. Rolnicy z naszych okolic sami powinni sprzedawać jajka ziemniaki warzywa sery miód i inne wyroby sery mleko gdyby stworzyli taki punkt wspólnie mysle ze zbyt by był tylko odpowiednie ceny mogą sprzedawać bez podatku trzeba myśleć a nie czekać na żywność chemiczną z Lidla czy biedronki.U nas w domu nie kupuje się margaryny jajek ze sklepu i wszystko co jest produkowane w fermach nie mowiac o sterydowych kurczakach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here