W Nowej Dębie powstanie nowa hala produkcyjna

18
BIMAR s.c. Marcin Wiącek i Tomasz Kalicki to kolejna firma z decyzją o wsparciu na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN.
➢Decyzję z rąk Pana Tomasza Miśko – Dyrektora Oddziału ARP S.A. w Tarnobrzegu odebrali właściciele spółki – Pan Marcin Wiącek i Pan Tomasz Kalicki.
➢Firma zajmuje się świadczeniem usług produkcyjnych w zakresie obróbki metali, tj. frezowaniem, toczeniem, wierceniem, szlifowaniem. Spółka zamierza wybudować w Nowej Dębie nową halę produkcyjną i wyposażyć ją w nowoczesny park maszynowy.
➢Projekt będzie się wiązać z inwestycją na poziomie 2 mln zł oraz znacznym zwiększeniem mocy produkcyjnych i wzrostem konkurencyjności spółki. Firma stawia również na dbałość o środowisko naturalne dzięki instalacji fotowoltaicznej, co ograniczy znacznie zużycie energii ze źródeł nieodnawialnych.
GRATULUJEMY!

18 KOMENTARZE

 1. Kalen i Bicu trzymam kciuki za powodzenie inwestycji. Jakby co to mogę uroczyście sieknąć szampanem w ścianę hali;)

  • Ja przyłączam sie do przedmówcy i życzę powodzenia w inwestycji! Jak by co też mogę sieknąć

 2. Brawo chlopaki. Fajnie obserwowac jak sie cos w tej miescince dzieje dobrego i jak ludzie udowadniaja, ze mozna wiele zdzialac.

 3. NIE jest tak do końca prawda ze ten typ usług czy produkcji jest czysty czy przyjazny człowiekowi mgiełka olejowe czy chłodziwa są szkodliwe .

  • @oleum 3 lipca 2020 at 07:53
   „Puszczanie bąków”, jakim jest Twój wpis, jest mniej przyjazne i czyste dla ludzi i bardziej szkodliwe od mgiełki olejowej.

 4. Panowie gratulacje,teraz już wszyscy w grajdole wiedzą że działacie,ale nie zmusza was to do zachowań narcystycznych,pokory we wszystkim i człowieczeństwa życzę.

  • @sąsiad 3 lipca 2020 at 09:57
   Gdzie sąsiad zauważył, czytając artykuł, „zachowania narcystyczne”? Życzenia; „pokory we wszystkim i człowieczeństwa”, stawia pod znakiem zapytania szczerość gratulacji. I to jest typowe dla mieszkańca tego grajdoła, jakim jest niewątpliwie sąsiad.

 5. Powiedzmy , że hala kosztuje milion złotych . Byle jaka maszyna cnc używana kosztuje okolo 500 tys pln. To o jakim nowoczesnym parku maszynowym mowa ? Gdy ma się projekt oszacowany na 2 miliony złotych .Żurawie do podnoszenia , wózki widłowe. Chyba , ze po prostu to będzie wyglądało tak , ze przeniesie swój stary sprzęt ze stodoły do nowej hali i o to nowa stara firma.

  • Niby prawdę prawisz, ale oznacza to że im ciasno tam gdzie są. Czyli rozwijają się. W lepszym miejsu może lepsze kontrakty będą załapywać i zaczną dokupywać sprzęt?
   Mnie tylko zastanawia, jak firmy są w stanie wydalać na podatek katastralny. Wcześniej podatki dochodowe, ZUSy srusy… Czy im idzie czy nie idzie to trzeba jeszcze wyskakiwać z kasy na katastralny. Znaczy… te „ich” budynki nie są ich. Niech przestaną płacić katastralny to się okaże do kogo naprawdę należą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here