Zaproszenie do udziału w VI sesji Rady Miejskiej w Nowej Dębie

9

Przewodniczący Rady Miejskiej zaprasza mieszkańców do udziału w sesji Rady Miejskiej w dniu 27 marca  2019 r. o godz. 16.00 w sali narad Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba.

 

9 KOMENTARZE

 1. Myślę, że punkt nr 6 z porządku obrad zapewni ogromną oglądalność oraz ożywi piątkowe dysputy na miejscowym targowisku. Mam nadzieję, że komisja głęboko zbadała sprawę i nie będzie zamiatania pod dywan. Nie zawiedźcie wyborców!

  • Brawo Komisja rewizyjna , nalezy doglebnie i calosciowo zlinczowac jasnie nam panujacego Wojta,a w Piatek na targu Franek bedzie zewnie plakal i jego towarzystwo nad jego dola

 2. Jestem przekonana że nikt ale to nikt nie odpowie za ten bubel oraz sprawa zostanie pocichutku zamieciona pod dywan. Tak jak większość spraw tego typu. Chciałabym się mylić.

 3. Punkt 7b jest równie istotny. Powinny w końcu znaleźć się pieniądze na utworzenie nowych miejsc w żłobku miejskim bądź dofinansowanie tego na Strefie, który w najbliższych miesiącach ma być zamknięty. Niewielu stać na płacenie i tak już wysokich comiesięcznych opłat, które w ogólnym rozrachunku nie pozwalają na funkcjonowanie placówki. A szkoda bo dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu kadry cieszy się ona dużym uznaniem rodziców.
  Wszyscy powinni się zmobilizować żeby Burmistrz w końcu podjął w temacie jakieś działania bo każdy normalnie funkcjonujący samorząd albo buduje żłobki na własny koszt albo dofinansowuje już istniejące.

  • Skąd taka wiadomość, że w punkcie 7 będzie coś o żłobkach? Przecież tam nie ma żadnej wzmianki o tym.

  • a kto napisał, że będzie o żłobkach? to chyba tylko sugestia co do zmian w budżecie i tyle?

 4. Będę oglądać bo nie wyobrażam sobie dnia żeby nie popatrzeć na Krystianka. O Matko tylko żeby nie zapomnoal o reklamówce!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here