Zaproszenie na spotkanie z posłem Grzegorzem Braunem

90

W najbliższy poniedziałek (20 grudnia 2021 r.) w Samorządowym Ośrodku Kultury odbędzie się spotkanie z Posłem na Sejm RP Grzegorzem Braunem. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 a jej głównym wątkiem będzie hasło „Stop segregacji sanitarnej”.

Poseł Grzegorz Braun jest jednym z liderów partii Konfederacja oraz prezesem Konfederacji Korony Polskiej. W sejmie reprezentuje okręg nr 23 (tarnobrzesko-rzeszowski).

90 KOMENTARZE

  • Ty też możesz być takim pajacem. Załóż partię, wystartuj w wyborach meldując się w dowolnym okręgu wyborczym w jakim chcesz. Namów ludzi żeby na Ciebie głosowali i zostań posłem. Jeśli zrobisz to wszystko a jednak nie dostaniesz się do sejmu to może zastanowisz się i dotrze do Ciebie, że to może nie taki pajac jak myślałeś i że jednak ten pajac namówił innych” pajaców” i to wielu żeby na niego głosowali. Znasz chociaż program wyborczy tego pajaca? Jak myślisz ilu ludzi chciałoby zagłosować na Ciebie w dowolnie wybranej przez Ciebie dziedzinie życia? Masz jakieś osiągnięcia? Możesz się czymś pochwalić?

 1. Czy ten koleś, będzie się kiedyś u Nas w Dębie lansował jak zrobią u nas przy szpitalu odpowiednią instalację tlenową, którą obiecuje nam Pani dyrektor szpitala? Bo jeśli kiedyś wychyli ten swój ,,krótki,, nos spode swojego bujnego i wątpliwego koloru zarostu, to ja dziękuję za jego gadkę. A może ten koleś leczy się Amantadynką?

  • Być może się leczy amantadynka, ja też się leczyłam i wyleczyłam i wielu moich znajomych i znajomych ich znajomych wyobraź sobie i mamy się dobrze, okazało się że działa, polecam w razie czego

  • Trudno pozostać obojętnym na taki wylew chamstwa. Jesteś lewakiem to zostań w domu i kropka. Nie lubię wielu rzeczy, ale nie robię z gęby cholewy i nie wylewam takiego jadu. Pan Braun nie jest lekarzem i nie leczy amantadyną.Może podsuwać ciekawych ludzi, którzy się na tym znają np.dr Bodnar, prof. Hałat, prof. Rutkowska…..i wielu innych także z zagranicy. Chcesz się szczepić-proszę bardzo. Zyczę więcej życzliwości dla innych.

 2. Czy każdy mieszkanie TSM dostał i zapoznał się z broszurką na Nowy Rok z Walnego Zgromadzenia Zarządu . Gdzie Oni Byli jak Były obniżki Gazu czy coś Obniżyli ……..do Podwyżek Pierwsi są . Może Ktoś Wie kto podjął decyzje o odłączeniu sie od Kotłowni co Za Mądrala . W każdym Większym Mieści jest ogrzewanie z kotłowni a tutaj wszędzie/prawie/ gazowe basen szkoły urzędy i Inwestor również poszedł w gaz . Może czas Najwyższy to zmienić pozyskać pieniądze nie ukrywajmy że woda z TSM jest aż tak ciepła jak powinna być .

 3. Modli się pod figurą, a diabła ma za skórą ….pod ścianę i strzelać itp wypowiedzi tego pajaca dyskredytują go w oczach myślących a na Podkarpaciu szuka poparcia bo wie że tu zaścianek .

 4. Restauratorzy sponsorują kolesi brędzących o rzekomej nikskiej śmiertelności niezaszczepionych i zarażonych deltą. Prawda jest tragiczna – niezaszczepieni są w katastrofalnym położeniu wysokiego ryzyka śmierci, restauratorzy są w katastrofalnym położeniu bankructwa albo zanurkowania w debet niebezpieczny dla utrzymania poziomu zatrudnienia.

  Dlatego dramaty Eurypidesa z V w. p. n. e. są do dzisiaj aktualne. Po prostu we wzajemnym sporze o interesy stron ludzie będą umierać. Szczyt w lutym – już brakuje respiratorów, tlenu i personelu co najmniej od miesiąca.

  • Podobno w okresie zimowym szlak trafi 90 % zaszczypawkowanych. Niezaszczepieni przeżyli 2 lata tego wirusa to przeżyją i kolejne. A zaszprycowani srają e gacie bo nie wiedzą czy dozyja jutra. To był wasz mądry wybór. Powodzenia i życia życzę.

  • Idź sobie weź 3 i kolejne dawki „bezpiecznej i przebadanej” szczprycy i nie zawracaj innym głowy swoją paranoją podsycaną przez kolegę który bogaci się na dodatkach kowidowych. 2 lata tego cyrku chodzę bez kagańców i szczepień i nie zachorowałem. Podobnie jak większość moich znajomych. Ci którzy zachorowali 2 dni gorączki i po sprawie. Jak przy przeziębieniu czy grypie. Owszem zdarzają się ciężkie przebiegi ale nie są one powodem do tego aby zbywać prawa konstytucyjne na rzecz wykupienia abonamentu do tych praw u Pizera. Każdego roku brakowało miejsc w szpitalach. Były okresy że ludzie chorujący na grype leżeli na korytarzach szpitalnych bo brakowało miejsc w salach. Tak było jest i będzie. Sezonowe infekcje dróg oddechowych nie odpuszczają. Natomiast od 2 lat globaliści wykorzystują ich obecność do całkowitego zniewolenia społeczeństwa. Co do tych respiratorów. Konowały nie wiedzą jak prawidłowo ustawić respirator i jak ustawić poziom tlenu. Rozrywają ludziom płuca a później pokazują prześwietlenia „co ten kowid robi z płucami”. Poczytaj sobie co mówił o tym prof. Kuna:

   „W pulmonologii wobec pacjentów z niewydolnością oddechową od zawsze obowiązywała złota zasada: za wszelką cenę nie intubować i nie podłączać do respiratora. To często prowadzi bowiem do bakteryjnego szpitalnego zapalenia płuc, sepsy i zgonu. Niestety dokładnie to widzimy w COVID. Stosowało się wszelkie możliwe metody leczenia np. nieinwazyjną wentylację mechaniczną, bo wiedzieliśmy, że jak taki pacjent trafi na OIOM i pod respirator, to umrze. A teraz, gdy pacjent z COVID-19 się pogarsza, jest natychmiast alarm, że trzeba na OIOM i szuka się anestezjologów, aby podłączyli respirator.”

   https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,prof–kuna-o-leczeniu-covid-19–trzeba-zrobic-wszystko–by-pacjent-nie-trafil-pod-respirator,artykul,44721380.html

   Szczepionki miały być „przebadane i skuteczne”. Tymczasem mogą powodować zawały i zakrzepicę. Dopiero teraz AstraZeneca chwali się że odkryła co powoduje te zakrzepicę. Musieli na milionach przeprowadzić eksperyment medyczny żeby to ustalić. A miały być „bezpieczne”.
   https://spidersweb.pl/2021/12/astrazeneca-i-zakrzepy-przyczyna-naukowcy.html

   Do ciebie i kolegi od dodatków kowidowych nic jednak nie trafi. Wzieliście udział w tym szaleństwie więc będziecie się bronić przed samymi sobą. Kolega z dodatków kowidowych to chociaż zostanie zamożnym człowiekiem. Ty robisz to ze zwykłej głupoty. Za friko. Za frajer. Tym bardziej będziesz chciał aby osoby które nie dały się zaszczepić były gnębione. Tym bardziej będziesz domagał się prześladowania obywateli którzy nie wzięli udziału w tej farsie. Idź sobie popsikaj dom spirytusem i buty. Będziesz bezpieczny.

 5. On i Podkarpacie ? A może on jest, jak mówił nadprezes o Śląsku, ukrytą opcją RKL ?

 6. Gdy już Konferencja dojdzie do władzy , to nigdy jej nie odda.Wystąpimy z UE i NATO.Moskwa tylko czeka na to.Nie życzę nikomu żeby miał jakiegoś przodka o żydowskiej przeszłości lub ukraińskiej.Generalnie koniec Polski pełna izolacja.Jedynie z tego towarzystwa Bossak może jest najrozsądniejszy.

  • W polskiej polityce nie ma ani jednego rozsądnego polityka. Wszyscy mają gęby wytarte sloganami, obietnicami, ale jak tylko rękami chwycą stołek to nagle doznają amnezji i zapomnieli, co mówili :) A potem napuszczają jedną część społeczeństwa na drugą :) Co teraz widać idealnie.

   Kto jest winny obecnego stanu rzeczy? Politycy czy Ci „wstrętni” niezaszczepieni? :) Śmieszne to jest. Od dekad u władzy, a służba zdrowia w coraz większej ruinie :) Ale oczywiście to nie ich wina, nie?

 7. Pomyślcie, co by to gdyby Grzegorz Braun mówił tym samym głosem co PiS, PO czy lewacy. Cudownie, że jest taki polityk, który stanowczo występuje wobec całemu bezprawiu, jaki zgotowali nam: rząd i inni przekupieni. Tylko w Grzegorzu Braunie jest nadzieja.

  • Pokrzyczy sobie, zyska kilku zwolenników, ale koniec końców sam jeden nic nie wskóra i będzie, co ma być :)

   Różne rzeczy można mówić, ale liczą się czyny, a nie słowa :)

  • PiS tylko gada, gada, gada, mydli ludziom oczy, napuszcza jednych na drugich i nic nie robi :)

   Podnoszą ceny prądu i benzyny – oni niewinni – Unia winna :)
   Robią spoty, że będą rozdawać pieniądze – ale zapominają dodać, że ta kasa pochodzi z Unii :) Czyli kto tak naprawdę ją daje? :)
   Mówią i krzyczą, że UE zabiera Polsce suwerenność, gdzie to pisowski prezydent podpisał Traktat Lizboński, przypominam :)
   Mówią i krzyczą, że UE jest zła, ale rączki po fundusze i dotacje to pierwsi wyciągają.

 8. Brzegorz Graun został wykluczony z obrad bo szmaty na swoją nie chciał założyć. Zadymiarz z tego osła.

 9. KONFEDERACJA RP to jedyne ugrupowanie parlamentarne które staje w obronie wolności obywateli. Jedyne ugrupowanie które wytyka i ujawnia bzdety głoszone przez ministra
  zdrowia i pozostałych masońskich sługusów.

  • Jest to też jedyne ugrupowanie, które z mównicy sejmowej pitoli, że zwierzęta nie mają duszy i nie mają żadnych uczuć.

   Z takimi radykałami daleko się nie zajedzie :)

 10. Tadeuszu I Toruński – z tobą też się daleko nie zajdzie. Widzę że poza TVP INFO lub TVN 24 oglądasz jedynie TANIEC Z GWIAZDAMI, ROLNIK SZUKA ŻONY i RANDKĘ NAGO.

  • Nie oglądam telewizji, go i po co? Po to mam mózg, by myśleć samodzielnie, a nie by dawać komuś robić to za mnie :)

 11. Do zahipnotyzowanych przez tv – przypomnijcie sobie narrację sprzed 1,5 roku, że maseczki będą obowiązywać do czasu wynalezienia szczepionki, że to tylko jeszcze dwa tyg., że szczepionka chroni w 99% później w 95% teraz okazuje sie, że wcale nie chroni a jeśli już to krótko, okazuje się, że szczepionki niosą za sobą ogromne ryzyko powikłań związanych głównie z sercem ale te dane się cenzuruje lub podaje półprawdy. Tak bardzo nierząd ciśnie na certyfikaty a przecież one nie służą naszemu zdrowiu i nie mają z nim nic wspólnego. Covid jest narzędziem do zmiany systemu finansowego na świecie, zauważcie że wszystkie kraje pomimo swojej odrębności kulturowej itd robią to samo globalnie i jeśli ktoś zamierza mnie wyśmiewać bardzo proszę zajrzeć na stronę world economic forum i poczytać jakie są plany na naszą przyszłość. Uwierzcie, że nie chodzi tu o wirusa i o wasze zdrowie!!! Obudźcie się w końcu i przestańcie drwić z osób, które widzą i rozumieją to czego wy nie rozumiecie!

  • Widać, że to kłamstwo. Zaszczepieni też „roznoszą” wirusa, też chorują i też umierają, więc co zmienią jakieś paszporty? Posiadacz paszportu nie będzie zarażał, chorował i umierał? Przecież to nonsens.

 12. Antyszczepionkowiec leży na kozetce.

  Psychiatra odwraca się do pacjenta:
  „Cóż, jeżeli jest Pan w merytorycznej dupie, przynajmniej wiemy, że gdzieś jest wyjście”

  • „merytoryczny” czy „medyczny” – co za różnica. Chyba faktycznie komus tutaj przydałby się psychiatra.

  • To ja może zacytuję członka rady medycznej, która to słynie z merytorycznych wypowiedzi i tylko merytorycznych niejakiego prof. Flisiaka otóż brzmi jakoś tak ” nie zgłosił się do nas nikt, kto zmarł po szczepieniu,,”

  • Będzie tarcza, jak grodzki koperciarz nie zablokuje. Inflacja jest na całym świecie, wyluzuj.

  • Kopertowy Fetyszysto, lepiej zapobiegać niż leczyć :)

   Przypominam: PiS bezmyślnie zamykał różne sektory gospodarki. Nie trzeba być tytanem intelektu, by zdać sobie sprawę jakie to będzie niosło za sobą skutki vide przedsiębiorcy będą chcieli się odkuć. To było do przewidzenia (wzrost cen), ale przypominam, że PiS dawał lockdown za lockdownem na zasadzie, „w innych krajach też zamykają, więc my też zamykamy”. Czy tak trudno mieć własny rozum i robić coś po swojemu zamiast oglądać się na innych? I co oni teraz mówią? Że w innych krajach też jest wzrost cen? No jest, ale co nas to obchodzi? Gdyby myśleli po swojemu to nie byłoby takiej sytuacji :) Ale oczywiście oni niewinni i nic złego nie zrobili. Ciekawe na kogo zwalą winę? Na Tuska? Unię? Czy może na niezaszczepionych „przez których” były lockdowny, co? Muahahahaha. Ależ ten pis nieudolny, że po dziś dzień nie dali żadnego wyroku za te koperty :) Mocarze w opór :) Mają sądy, prokuratury pod swoim butem, a tamten nadal bez wyroku.

   Jak to było w Magdalence: WY NIE RUSZACIE NASZYCH, A MY WASZYCH. A co za tym idzie nikt z pisu nie posiadzi nikogo z po i nikt z po nie posadzi nikogo z pisu.

  • #Dream On
   Widzę, że z dzieckiem piszę, POmyliłeś portale dziecino, ABC to inny adres.

 13. Ładnie zryte głowy mają jego zwolenniecy znam kilka osob wiek 30 do 45 lat mężczyzni, kiedys chlopaki do pogadania dzisiaj od sluchania tego typa poprzestawialo im sie w głowach.Całą ta konfederacja powstala przed wyborami tylko po to bo układ okragłego stołu bał się wiekszości konstytucyjnej PIS.Po to stworzyli ta partie żeby odbic mlodych zbuntowanych patriotów z prawej strony pisowi.Nie dajcie sie nabrać temu typowi

 14. Wara!
  Wara od karpia!
  Maja Ostaszewska przeciwko cierpieniu żywych karpi!

  Wara!
  Auuuuu zwierzęta mają duszę!
  Auuuuu chema proszki czarne marsze wieszaki paralaksa

  Mohertozaraza oddaj swe życie za karpie!

 15. Najbardziej bawią mnie ludzie , którzy głosują na Konfederację, uważając, że głosują na prawo od PIS, a tak naprawdę głosują na PO/PSL/Lewicę.Przyklad 48 proc. popierających skrajną prawicę tzn.Konfederaję, postawiło krzyżyk przy wyborze na Rafała Trzaskowskiego.

 16. A kto sobie zadał trud zciagniecia do takiej zapierdzianej pipiduwy jak Nowa Deba taka personę jak poseł Braun??? (czytaj wyłożył kasę) Czyżby radny deweloper restaurator???

  • Pobudka, Sędzia Pokoju i Kibel „przypadkowo” napisali co minute nowy post. Oczywiście z błędami. Co świadczy że podstawówkę kończył parę razy…

  • @ Gdy piszesz, a to tylko jedna osoba może coś napisać w danej minucie? Istnieją na to jakieś limity? :) Nie wiedziałam :)

 17. Czy jest w planach spotkania przemarsz z pochodniami, brunatne koszule i palenie na stosie książek jak to zawsze robią ugrupowania faszystowskie???

  • @Klusownik 16 grudnia 2021 at 10:08
   Masz fałszywe wyobrażenie o Konfederacji. Ugrupowania chcące dobra swojego narodu, nie muszą być automatycznie faszystowskie. Polityka ostatnich dwóch rządów; PO pro niemiecka, PIS pro amerykańsko-żydowska, nazywając po imieniu, to zdrada interesu Polaków.

  • Pijesz do marszu w Kaliszu????
   Chodzi Ci o spalenie statutu kaliskiego????
   Jeżeli tak, to czytałeś punkt po punkcie?????
   Piszesz faszyzm, czy Ty wiesz co to jest????

  • Na pewno ciebie nie zaprosiła , byłes już po 4 dawkę? Od Pani Strojek to wara, bo daleko ci do JeJ poziomu

 18. #Gdy piszesz… auuuuuu auuuuuu, czy to wyja na wsi psy??? Nie, to wyje sfora pOSŁA Braun-a. Jeste ciekaw czy będzie miał maseczkę, jeśli nie to osobiście zadzwonię po interwencję policji, a co wolno mi obywatelowi

  • @Klusownik 16 grudnia 2021 at 18:23
   Wolno obywatelowi Klusownikowi dzwonić do kogo chce. Za takie telefony, obywatel Klusownik może uzyskać tytuł złotego sygnalisty. Kiedyś, nazywano takich obywateli kapusiami.

 19. Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym. George Orwell.

  • Poseł Braun jest znany z tego że „gnoi” milicję często i gęsto, oni merytorycznie nie mają z nim szans, ,TŁumy będą na bank ale właśnie ze względu na chore wymogi zapewne co 3 miejsce będzie wolne!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here