ZAPROSZENIE NA MIĘDZYNARODOWY SALON PRZEMYSŁU OBRONNEGO

1

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, jedno z największych wydarzeń targowych przemysłu obronnego w Europie, w tym roku odbędzie się już po raz 30. Na jubileuszowej edycji nie może zabraknąć Polskiej Grupy Zbrojeniowej – Partnera Strategicznego targów. PGZ zaprezentuje nowoczesny sprzęt wojskowy i uzbrojenie oferowane Siłom Zbrojnym RP i formacjom sojuszniczym.

Polska Grupa Zbrojeniowa od lat jest partnerem strategicznym MSPO i regularnie prezentuje na swojej ekspozycji najnowsze rozwiązania opracowywane dla Sił Zbrojnych RP oraz bogatą ofertę eksportową. Wiele naszych wyrobów będzie można zobaczyć także w innych halach,
m.in. na wystawie Sił Zbrojnych – głównego użytkownika naszego sprzętu.

– Wiele przedsiębiorstw, które wchodzą w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej uczestniczy w MSPO od pierwszej edycji, promując polską myśl techniczną i prezentując nasze kompetencje. Część produkowanego przez nas sprzętu będzie można obejrzeć na wystawie Sił Zbrojnych RP. Nasz sprzęt w rękach żołnierzy jest jego najlepszą reklamą. Na ekspozycji, którą przygotowaliśmy jako Grupa PGZ będzie można zobaczyć wiele premier i perełek, które na pewno nie przejdą bez echa. Przez 30 lat przyzwyczailiśmy odwiedzających, że na naszych stoiskach można zobaczyć sprzęt dopasowany do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Serdecznie zapraszam w dniach 6-9 września do Kielc – stolicy światowej obronności – powiedział Sebastian Chwałek, prezes zarządu PGZ S.A.

MSPO’22 tradycyjnie stanowić będą doskonałą okazję do spotkań z przedstawicielami przemysłu, sił zbrojnych i rządów w zakresie kontraktów eksportowych oraz wspólnego ofertowania wyrobów na rynki trzecie. Budowanie relacji z innymi firmami z sektora obronnego i świata nauki służy m.in. rozszerzaniu oferty produktowej PGZ, jak i włączaniu spółek w łańcuchy dostaw zagranicznych koncernów zbrojeniowych.


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here