ZNAMY OFICJALNE WYNIKI DO SENATU. CZEKAMY NA WYNIKI DO SEJMU!

15
Fot. Marta Marchlewska-Wilczak, Kancelaria Senatu

Znane są oficjalne wyniki wyborów do Senatu. Bezkonkurencyjna okazała się Janina Sagatowska z  PiS zyskując prawie 60% głosów.

 

Wyniki do Senatu w gminie Nowa Dęba:

 

Wyniki w całym okręgu nr 54:

Kandydat Komitet Liczba głosów Procent głosów
Paweł Bartoszek Trzecia Droga 24 683 28,45%
Janina Sagatowska Prawo i Sprawiedliwość 51 216 59,02%
Artur Burak Konfederacja 10 874 12,53%

 


 

15 KOMENTARZE

  1. Szkoda Pawła Bartoszka bo chłop stąd i ciężko pracował. Ale sytuacja na tych ziemiach jest taka, że nawet jakby PiS wystawił na liście do Senatu konia albo małpę to by ludzie głosowali na to zwierzątko bo ma logo PiS. Szkoda że stara baba, która nie wiele ma ciekawego do powiedzenia kolejne lata będzie pierdzieć w stołek. Mam nadzieję, że Paweł zastąpi Leniartową na stołku wojewody.

    • Jakby był to np. Jan Kowalski to też by zagłosowali , kandydatów było 3 i nie było w kim wybierać.Jakby był ktoś inny dostał by głosów podobnie albo i więcej. Z czym i z kim,tak do stołka to każdy pierwszy tylko najpierw trzeba coś sobą reprezentować, a ty chcesz oferowa stołek wojewody, nie ośmieszaj się

  2. W tych wyborach były tylko dwie możliwości glosowania. Zostać albo pozostać zdrajca narodu polskiego, sprzedając się sowietom ( pytanie tylko za co?), i zagłosować za PiS-em. Druga możliwość to zapisać się w annałach historii jako ktoś kto przyczynił się w jakimś stopniu do zwycięstwa Polski i Demokracji i zagłosować na jakakolwiek inna partie tylko nie na PiS.

    • Żeby utworzyć rząd mniejszościowy musi zagłosować tak sejm, a w sejmie Koalicja obecnej opozycji będzie miała 249 lub 250 głosów i nawet nie marzcie o rządach PISU.

  3. Bardzo żle że taki mały procent ludzi głosowało w referendum i to prawda że w komisjach pytali czy dawać trzy karty sam tego doświadczyłem w szkole nr 3 tą panią to powinni rozliczyć jej obowiązkiem było wydawanie a nie pytanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here