58-LATEK ZAATAKOWAŁ SIEKIERĄ SWOJĄ ŻONĘ

15

Kolbuszowscy policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają okoliczności zdarzenia do którego doszło wczoraj w jednym z domów w Majdanie Królewskim. 57-letnia mieszkanka tej gminy z ciężkimi obrażeniami głowy trafiła do szpitala, po tym jak została uderzona siekierą przez swojego męża. 58-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania był pijany.

Wczoraj około godz. 14 do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiana Ratunkowego zadzwonił 58 letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski. Mężczyzna powiedział dyspozytorowi, że w trakcie awantury uderzył żonę kilkakrotnie siekierą. Na miejsce pojechali policjanci i pogotowie ratunkowe. Kobieta z  poważnymi obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala.

Na miejscu zdarzenia wraz z prokuratorem pracowali kolbuszowscy policjanci. 58-letni mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania miał 3,18 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zabezpieczyli również siekierę.

Jak ustalili policjanci w rodzinie nie odnotowano wcześniej interwencji.

W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

15 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję że nie do szpitala w Nowej Dębie ją przewieźli.Uderzenie siekierą boli mniej i goi się szybciej niż widoki stamtąd wyniesione.

    • To nie lekarze sa zli. Pajacowac przed komputerem latwo, gorzej dostac sie na studia medyczne i je ukonczyc. Pozdrawiam

    • A KTO NAPISAŁ ŻE LEKARZE SĄ ŹLI? NA TOŁKACH DYREKTORÓW SIEDZĄ PRZYDUPASY, KARIEROWICZE MIE MAJĄCY POJĘCIA O ZARZĄDZANIU TYLKO O RZĄDZENIU I DLATEGO TAK JEST.

  2. Człowiek wspierający bliskiego, aż do końca w tym szpitalu, długo noisi w sobie znamię przerażenia i niemocy. Czuje się jak ofiara zamachu terorystycznego,bezsilny i przybity. Obrazki i dzwięki, wracające wspomnieniami, spędzają sen z powiek. W tym szpitalu Zło ma się dobrze i jest nawet normą. To miejsce pogardy, szczególnie dla ludzi starszych. Nie wszyscy z nich odchodzą tutaj „ naturalną śmiercią”. Są wśród nich ofiary niedbalstwa i niekompetencji. Co na to nasi „ obrońcy życia”: włodarze , oficjałowie i duchowieństwo?

  3. Obrońców życia to nie dotyczy.Jeden telefon i ich protegowany w izolatce.Chwali później jaka to fachowa opieka.Najgorzej po 22 godzinie jak rodzina i znajomi powychodzili.Jak jesteś niewstawający żadnej szansy na pomoc.Chyba że wstawający ci pomoże.MASAKRA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here