BEZPIECZNY REGION. O CYBERBEZPIECZEŃSTWIE W ORGANIZACJI

2

W czwartek 27 czerwca w Nowej Dębie odbyła się I Konferencja „Cyberbezpieczeństwo w Twojej Organizacji”. Wydarzenie przyciągnęło licznych uczestników, którzy z wielkim zainteresowaniem wysłuchali prezentacji przybyłych ekspertów.

Podczas Konferencji głos zabrali:
  • Marcin Tynda, firma Efigo, który mówił o najnowszych trendach w cyberbezpieczeństwie
  • Mateusz Ossowski,  Barracuda, który podzielił się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi ochrony przed atakami phishingowymi.
  • Sebastian Karnaś, Specjalista z Biura Informacji o Funduszach Europejskich, który omówił aktualne wsparcie finansowe na projekty związane z cyberbezpieczeństwem.
Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i nawiązane kontakty przyczynią się do zwiększenia poziomu cyberbezpieczeństwa w Państwa organizacjach. Już teraz zapraszamy na kolejne edycje konferencji, w których będziemy kontynuować naszą misję edukacyjną i wspierać lokalne przedsiębiorstwa w ich dążeniu do bezpiecznego funkcjonowania w cyfrowym świecie. – podsumowuje Joanna Gajewska, reprezentująca firmę Kappa Data będącą głównym organizatorem wydarzenia.
Kappa Data zajmuje się szerokim wachlarzem usług z zakresu IT. Siedziba polskiego oddziału firmy znajduje się w Nowej Dębie. Więcej o spółce: https://www.kappadata.pl/ 

2 KOMENTARZE

  1. Co Państwo z Kappa Data sądzicie o bezpieczeństwie danych w chmurze Amazon’a albo IBM’a?

    Ktoś mniejszy jest w stanie zrobić lepiej i taniej, czy temat jest już dawno przez dużych za oceanem rozwiązany i nie ma co się szarpać, jeśli się nie zakąsza w projekcie unijnym z lokalsami, którzy sprzedają wszystko dwa razy drożej niż Kolbuszowa czy Mielec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here