DEZAMET NA GALI DIAMENTÓW FORBESA

0

Zakłady Metalowe DEZAMET S. A. zdobyły kolejne prestiżowe wyróżnienie. Tym razem spółka zbrojeniowa z Nowej Dęby znalazła się na zaszczytnej liście DIAMENTÓW międzynarodowego dwutygodnika FORBES, opisującego wydarzenia gospodarcze w kraju i na świecie. Forbes przygotowuje szereg prestiżowych rankingów takich jak lista 100 Najbogatszych Polaków, Bankowiec Roku czy Miasta Przyjazne Biznesowi.

Dezamet S. A. został laureatem rankingu miesięcznika Forbes w kategorii firm o poziomie przychodów powyżej 250 mln złotych. Podczas uroczystej gali DIAMENTÓW FORBSA na ręce Anety Trzeciak – Dyrektor ds. Finansowych w Spółce – przekazano pamiątkową statuetkę.

Warto przypomnieć, że DEZAMET S. A. należy do Złotej Setki Największych Firm Podkarpacia i stanowi jeden z głównych filarów gospodarki regionu. Zatrudniając prawie 700 osób, jest jednym z czołowych pracodawców ziemi tarnobrzeskiej. Osiągnięcia firmy doceniane są na forum ogólnokrajowym i międzynarodowym, co przekłada się na kolejne nagrody i wyróżnienia. DEZAMET SA we wrześniu 2021 r., na XXIX MSPO w Kielcach, nagrodzono tytułem Lidera Bezpieczeństwa Państwa w dwóch kategoriach: Innowacyjna Firma i Innowacyjny Produkt. Działalność spółki we wszystkich obszarach spełnia wysokie wymagania stawiane przez ochronę środowiska oraz inne przepisy prawne związane z charakterem produkcji. Wysokie standardy potwierdzają certyfikaty jakości.

fot. Forbes

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here