Misje Święte: Zrodzeni z Ducha Świętego

0
W dniach od 06.09. do 13.09.2020 r. w Parafii p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Nowej Dębie odbędą się Misje Święte pod hasłem „Zrodzeni z Ducha Świętego”. Misje te będą prowadzone przez Ks. Sławomira Płusę oraz przedstawicieli Szkoły Nowej Ewangelizacji Św. Dobrego Łotra z Radomia.
Warto dodać, że Ks. Płusa jest egzorcystą Diecezji Radomskiej (link do wywiadu w Radiu Radom: https://radioradom.pl/mocna-rozmowa-ksiadz-slawomir-plusa-egzorcysta-diecezji-radomskiej/  ), natomiast Diecezjalna Szkoła Nowej Ewangelizacji Św Dobrego Łotra od wielu lat prowadzi swoją działalność poprzez wszelkiego rodzaju kursy i rekolekcje, które docierają nie tylko do katolików, ale osób które zagubiły swoją wiarę i poszukujących wartości.  Zaproszenie do licznego udziału w Misjach Świętych wystosowali Kapłani tej Parafii. Treść listu:
że
——-
Drodzy Parafianie !
Minęło 11 lat od chwili, gdy nasza parafia przeżywała Misje Święte.
Przez to wydarzenie Bóg chce dokonać odnowienia naszych serc i ducha, aby miłość była w nas doskonała. Przeżywamy obecnie czas niepewności i zamętu.
Właśnie w takich okolicznościach potrzebujemy duchowego umocnienia !
Nie we własnym imieniu, ale w Imię samego Boga – kochającego Ojca, zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach misyjnych, które poprowadzi ks. dr Sławomir Płusa wraz ze Szkołą Nowej Ewangelizacji Św. Dobrego Łotra  z Radomia. Zachęcajmy się nawzajem i pomóżmy sobie, aby przez udział w tych Misjach każdy mógł zaczerpnąć łaskę zbawienia i odnowienia wiary, nadziei i miłości !
Poniżej szczegółowy program Misji Świętych.   Więcej informacji na stronie internetowej Parafii oraz profilu społecznościowym na „FB”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here