SPOTKANIE WIGILIJNE TARNOBRZESKICH POLICJANTÓW

0

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy dla nas wszystkich. To okres spotkań, składania życzeń oraz łamania się opłatkiem. Z tej okazji Komendant Miejski Policji w Tarnobrzegu podinsp. Stanisław Sekuła złożył świąteczne życzenia policjantom i pracownikom Policji. Opłatek pobłogosławił Kapelan Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu ks. Adam Marek.

W świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu odbyło się spotkanie wigilijne policjantów i pracowników Policji. Wszystkich gości przywitał Komendant Miejski Policji w Tarnobrzegu podinsp. Stanisław Sekuła, który złożył życzenia świąteczne zdrowych, pogodnych i bezpiecznych świąt Bożego Narodzenia, wypełnionych radosnymi spotkaniami z najbliższymi pełnych wiary, nadziei i miłości.

Ks. Adam Marek poświęcił opłatek i wszystkim obecnym złożył życzenia spokojnych świąt. Życzenia świąteczne skierował też do rodzin policjantów życząc najbliższym spokoju, radości i wytchnienia od codziennych obowiązków. Tym, którzy będą na służbie i w pracy Kapelan życzył spokojnych i bezpiecznych świąt, a także ludzkiej życzliwości.

Z okazji nadchodzących świąt Starosta Tarnobrzeski Paweł Bartoszek życzył policjantom i pracownikom Policji zdrowia, pomyślności, siły i pogody ducha, satysfakcji z pełnionej służby, rozwoju osobistego i zawodowego oraz wielu sukcesów. Życzenia w imieniu Prezydenta złożył Naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Tarnobrzegu Marek Bukała.

Dziękując za zaproszenie na wigilijne spotkanie Przewodniczący Rady Miasta Tarnobrzega Dariusz Bożek podkreślał, że profesjonalnie pełniona służba przez policjantów przekłada się wymiernie na poziom bezpieczeństwa mieszkańców miasta Tarnobrzega.

Obecni przełamali się opłatkiem, a także przekazali sobie świąteczne życzenia. W świetlicy zabrzmiała tradycyjna kolęda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here