Wypadek na ul. Niżańskiej

23

Policjanci pracują na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Nowej Dębie, na drodze wojewódzkiej 872. W wyniku zderzenia się osobowej toyoty z volkswagenem transportem, jedna osoba została ranna. Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala pod opiekę lekarzy. Na chwilę obecną, na tym odcinku droga zablokowana jest w obu kierunkach. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 15. Policjanci apelują o ostrożną jazdę.

Do zdarzenia doszło dziś, po godz. 12, na ul. Niżańskiej w Nowej Dębie, w powiecie tarnobrzeskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 18-letni mężczyzna, kierujący toyotą, wyprzedzając ciężarówkę, zderzył się z busem, który w tym czasie wyjechał z drogi podporządkowanej. 55-letni kierowca volkswagena transportera, przewoził pasażerkę, która w wyniku odniesionych obrażeń trafiła do szpitala, pod opiekę lekarzy.

Z ustaleń policjantów wynika, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Na chwilę obecną na tym odcinku droga jest zablokowana w obu kierunkach. Utrudnienia potrwają do godziny 15. Policjanci apelują o ostrożną jazdę.

23 KOMENTARZE

  • A na jakiej podstawie mają wystawiać mandaty? Konferencje prasowe lub Twitter? Daj spokój. 231 art. kk, przekroczenie uprawnień, powództwo cywilne i strach im zagląda w oczy. Od noszenia rondla na łbie przybędzie ci kasy… Więc dlaczego nie masz na łbie rondla?

  • Znalazł się służbista…. Ubierz sobie 3 maseczki naraz, ,myślisz , że kawałek „firanki” ochroni cię przed wirusem? ;D

  • I bardzo dobrze że sie nie kwapią, Widzę że CovidGestapo w dębie świetnie działą. Żebyście tak dzwonili na Policję w słusznej sprawie tak jak dzwonicie z podpieprzaniem ludzi bez maseczek. To był by porządek.

  • skądś sie wzięły te wszystkie uprzedzenia do RKL… Same z siebie się nie wymyśliły…. Gdyby było inaczej to ludzie raczej by tego nie zapamiętali i nie wypominali przy każdej okazji, nie ? A swoją drogą, skoro laska w Majdanie na krajówce daje znać kierunkowskazem ze chce skręcać w lewo, nawet do osi jezdni sie przytuliła, i raptem robi zakręt w prawo i to w dodatku w drogę gdzie jest zakaz wjazdu, oczywiście z dalej włączonym lewym kierunkiem, to chyba niejako potwierdza prawdziwość tych uprzedzeń. Zapamiętałam tylko że była to seledynowa Micra z blachami RKL 38.. i dalej nie pamiętam….

  • RKL to stan umysłu a nie jakieś tam uprzedzenia. Wiem coś o tym bo miałem stamtąd żonę… Zacząłem normalnie żyć kiedy dostałem do łapki kwity rozwodowe…..

 1. Maseczki chronią was tak przed wirusami jak folia do pieczenia na głowie chroni przed promieniowaniem.
  Worki foliowe sobie nawet zakładajcie na te przesiąknięte propagandą czaszki, ale od normalnych ludzi się odczepcie.

  • To powiedz mi jedną rzecz. Pewnie należysz do ludzi którzy uważają że na grypę więcej ludzi umierało w ciągu roku. Dlaczego? A no dlatego że w tej chwili jest sezon grypowy, ogólnie jest chłodno (sezon grzewczy i te sprawy). Rozumując to w czasie przed COVID19 ludzie ogólnie nie przestrzegali higieny (dezynfekcja, dystans) wszystko było otwarte itd. spotkasz się z wieloma ludźmi bo to przecież dla ciebie zwykłe przeziębienie (choć twój znajomy mówiąc do ciebie, pluje ci w twarz tylko tego nie czujesz), nie nosi się maseczek bo to przecież stara dawna grypunia. Stos antybiotyków i po grypie. Wirus COVID19 to może nie całkiem nowy korona wirus bo już w latach siedemdziesiątych był opisywany, ale ten to już kilkakrotnie zmutowany. Ludzie paszeni chemią i antybiotykami w jedzeniu są bardziej podatni na nowe mutacje wirusów. Poczytaj trochę, a później zastanów się i strzel sobie barana.

  • To powiedz mi jedną rzecz. Pewnie należysz do ludzi którzy uważają że na grypę więcej ludzi umierało w ciągu roku. Dlaczego? A no dlatego że w tej chwili jest sezon grypowy, ogólnie jest chłodno (sezon grzewczy i te sprawy). Rozumując to w czasie przed COVID19 ludzie ogólnie nie przestrzegali higieny (dezynfekcja, dystans) wszystko było otwarte itd. spotkasz się z wieloma ludźmi bo to przecież dla ciebie zwykłe przeziębienie (choć twój znajomy mówiąc do ciebie, pluje ci w twarz tylko tego nie czujesz), nie nosi się maseczek bo to przecież stara dawna grypunia. Stos antybiotyków i po grypie. Wirus COVID19 to może nie całkiem nowy korona wirus bo już w latach siedemdziesiątych był opisywany, ale ten to już kilkakrotnie zmutowany. Ludzie paszeni chemią i antybiotykami w jedzeniu są bardziej podatni na nowe mutacje wirusów. Poczytaj trochę, a później zastanów się co piszesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here