DEZAMET S.A. Z III MEJSCEM W TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

16

W dniu 13.07.2019 w Tarnowie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Zakładów Mechanicznych Tarnów S.A.

Reprezentacja Dezamet S.A. w składzie: A. Kotrych, W.Dudek, Ł. Milanowski, M. Moszczyński, P. Kamiński, A. Sudoł, P. Sadecki, P. Kurzymski, A. Horodeński, M. Strzelczyk, M. Rębisz, D. Młynarczyk, T. Franuszkiewicz, M. Mokrzycki, M. Długosz, po zaciętej walce wywalczyła III miejsce.

Puchar oraz dyplom na ręce Prezesa Zarządu Dezamet S.A. P. Tomasza Wawrzkowicza złozył Pan Marek Strzelczyk. Jeszcze raz gratulujemy wspaniałego wyniku i życzymy dalszych sukcesów.

16 KOMENTARZE

 1. Jakby ten z lewej stał ma na bramce to byśta mieli pierwsze miejsce a nie trzecie. Toż to trza z 15 minut żeby oblecieć takiego bramkarza dookoła.

  • W Dezamecie teraz moda na bycie KOLUMBEM, nowi członkowie wstąpili. Nawet ci co do Kościoła nie chodzili. Teraz trzeba się Prezesowi podlizać i Kolumbem zostać. Kiedyś tacy to do PZPR wstępowali.

  • Komu przeszkadza być rycerzem , jedni mają Bractwo Rycerskie drudzy Rycerzy Kolumba.
   Chcesz być rycerzem, ślubuj i nim zostań !
   A nie zazdrościsz !

  • pic na wodę i fotomontarz – Anonim ma rację – wstępują dla profitow!!! 5 lat temu nikt o jakis colombo nie słyszał! od kiedy prezesunio farbowany lis nastąpił dla niektórych to modne

 2. kto tu pisze o jakiejkolwiek zazdrości . Weź czlowieku może poczytaj ze zrizumieniem to co tu pisze , a nie to co chciałbyś żeby pisało.

  • W PRL zagożali komuniści a dzisiaj skoro udało się córeczkę wkręcić i syneczka + synową i jeszcze studia im sfinansować to „zagożali katolicy”

  • Teść Dyrektor + zięć od razu Kierownik + pół jego rodziny. To się nazywa spółka skarbu Państwa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here