DEZAMET ZWYCIĘŻA W TURNIEJU O PUCHAR PREZESA HSW

1

Prawie 200 zawodników wzięło udział w Turnieju o Puchar Prezesa Huty Stalowa Wola.  Rewelacyjnie spisała się drużyna Zakładów Metalowych DEZAMET zdobywając 1 miejsce w Turnieju oraz tytuł Króla Strzelców.

W rywalizacji wzięło udział 12 drużyn. Uczestnicy reprezentowali „barwy” zakładów zbrojeniowych wchodzących w skład PGZ S. A., oraz wojska.  Drużyna Dezametu kierowana przez Marka Strzelczyka, pod wodzą trenera Daniela Młynarczyka wystąpiła w składzie: Arkadiusz Kotrych (bramkarz), Wojciech Dudek, Łukasz Milanowski, Grzegorz Tutka, Przemysław Franuszkiewicz, Tomasz Franuszkiewicz, Maciej Rębisz, Andrzej Sudoł, Damian Dziuba, Adam Durlak, Tomasz Wolan, Piotr Sadecki.

Pierwszy mecz rozpoczął się dla „biało-niebieskich” spektakularnym zwycięstwem 12:0 nad WB Electronics. Kolejne pojedynki fazy grupowej zarówno z HSW Stalowa Wola jak również Jelczem Laskowice także zakończyły się wysoką przewagą Dezametu (7:1, 7:2).W finałach drużyna z Nowej Dęby pokonała PIT RADWAR Warszawa 4:0 oraz 16 Batalion Saperów 7:1.

Ostatecznie DEZAMET zajął 1 miejsce w turnieju zdobywając jednocześnie zaszczytny tytuł Króla Strzelców Turnieju, wywalczony przez Tomasza Wolana który strzelił 21 bramek. Ponadto Organizator przewidział indywidualne wyróżnienia dla każdego z finalistów. W naszym zespole wyróżniony został Łukasz Milanowski.