Finał Karpackiej Ligi Badmintona w Nowej Dębie

0
W Nowej Dębie z udziałem pięciu drużyn rozegrany został finał rozgrywek Karpackiej Ligi Badmintona. Mecze fazy play off ukształtowały ostatecznie tabelę i wyłoniły zwycięzcę tych rozgrywek w sezonie 2022/23. Znakomicie w tym finale spisała się drużyna badmintonistów Stali Nowa Dęba.
Stalowcy w meczu półfinałowym pokonali zdecydowanie drużynę TKS Rakieta Tarnów I 4:0. Punkty w tym meczu dla Stali zdobyli grach pojedynczych: Kamil Malak 1 i Krystian Wąsik 1 oraz w grach podwójnych deble: Kamil Malak / Karol Wąsik i Jakub Suszyński / Krystian Wąsik 1.
W meczu finałowym o zwycięstwo w tych rozgrywkach spotkały się ze sobą drużyny MKS Stal Nowa Dęba i UKS Kiko Zamość.
Zespół Stali Nowa Dęba stanął na wysokości zadania i po rewelacyjnej grze pokonał rywala z Zamościa 4:0. Punkty w tym finałowym meczu dla stalowców zdobywali w grach pojedynczych: Kamil Malak 1 i Jakub Suszyński 1 oraz w grach podwójnych deble: Jakub Suszyński / Patryk Kopeć 1 i Karol Wąsik / Kamil Malak 1.
Warto nadmienić, że zespół Stali Nowa Dęba w tych rozgrywkach nie poniósł żadnej porażki odnosząc komplet zwycięstw, co świadczy o dużej klasie nowodębian i dominacji w całym sezonie i drugi raz z rzędu wygrał Karpacką Ligę Badmintona.
Zawody stały na bardzo dobrym poziomie sportowym oraz organizacyjnym, o co zadbali organizatorzy tego finału, czyli Podkarpacki Związek Badmintona i gospodarz finału MKS Stal Nowa Dęba.
Galeria:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here