Garda na Pucharze Karpat w Jarosławiu

0

9 grudnia w hali sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu odbyła się szósta odsłona tegorocznego bokserskiego Międzynarodowego Pucharu Karpat. Był to ostatni akcent tego cyklu w tym roku, organizowanego przez Podkarpacki Związek Bokserski. W walkach brali udział bokserzy nowodębskiej Gardy.

18 stoczonych walk oficjalnych oraz trzy towarzyskie, tak wygląda podsumowanie ostatniego VI turnieju w ramach „Międzynarodowego Pucharu Karpat w Boksie 2017″. Klub Sportowy Garda Nowa Dęba reprezentowali:   Patryk Serafin i Jacek Duda.
Wynik w kategorii Młodzik:  Serafin Patryk Garda Nowa Dęba-Cezary Jucha Tiger Tarnów 0-3
Należy podkreślić, że był to debiut naszego zawodnika. Pomimo porażki na punkty Patryk dobrze się zaprezentował w swojej pierwszej walce, za co należą mu się wielkie brawa.

Natomiast Jacek trafił na medalistę Mistrzostw Polski Juniorów z kat 81kg Adama Ziomka
Wynik w kategorii Junior:  Adam Ziomek Gimnasion Boguchwała – Jacek Duda Garda Nowa Dęba 1-2

Po ciężkiej walce i przewadze naszego zawodnika zwłaszcza  w 2 rundzie pojedynku  sędziowie  orzekli wygraną 2:1 na korzyść zawodnika Gardy Jacek Duda został także  wybrany juniorem turnieju. Gratulujemy!

Cykl Puchar Karpat obejmował sześć turniejów. Przeznaczony były dla zawodników we wszystkich kategoriach wagowych i wiekowych: młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec i senior, zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Bokserskiego.

/GARDA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here