Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików w badmintonie w Głubczycach

5
Zdjęcie autorstwa Lisa A z Pexels

W województwie opolskim w miejscowości Głubczyce rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików w badmintonie. Na starcie mistrzostw stanęło łącznie około 120 najlepszych zawodniczek i zawodników z całej Polski.

W mistrzostwach wystartował również młody i utalentowany badmintonista Stali Nowa Dęba Krystian Wąsik. Krystian w mistrzostwach spisał się dobrze.

W grze pojedynczej młodzików po dobrej i ambitnej grze wywalczył bardzo dobre piąte miejsce. W pojedynku ćwierćfinałowym uległ późniejszemu mistrzowi Polski Mateuszowi Golasowi (Technik Głubczyce).

W grze podwójnej młodzików również dobre piąte miejsce wywalczył debel chłopców: Krystian Wąsik (Stal Nowa Dęba) / Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin), a walkę o strefę medalową przegrał po trzy setowym pojedynku.

Był to dobry występ młodego badmintonisty ze Stali Nowa Dęba, a na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że Krystian i Bartek dopiero pierwszy sezon występują w tej kategorii wiekowej i wszystko co najlepsze w polskim badmintonie jeszcze przed nimi.

Na zdjęciach Krystian Wąsik i Bartosz Kufel podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików w badmintonie w Głubczycach.

5 KOMENTARZE

    • co kmiotek anonim może o tym wiedzieć ? Zna sie tylko na rozsiewaniu obornika…

    • Moherevilu czy ty wiesz ze jestes debilem?, bo ja wiem ze jestes juz w takim stadium ze zaden psychiatra nic nie poradzi wiec pozostalo ci zdechnac pod plotem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here