Kolejne sukcesy Piranii SOSiR Nowa Dęba

16

W niedzielę 2 czerwca 2019 r. grupa 27 zawodników sekcji Piranie SOSiR Nowa Dęba wybrała się na zawody z cyklu Liga 5 Miast. Tym razem gospodarzem imprezy był Głogów Małopolski, a oprócz nas i gospodarzy do rywalizacji stanęły kluby z Łańcuta, Leżajska i Jarosławia. Nasi młodzi zawodnicy potwierdzili swoją wysoką formę i dobre przygotowanie do końcówki sezonu letniego zdobywając 13 złotych, 13 srebrnych oraz 8 brązowych medali. Największe emocje towarzyszyły jak zwykle wyścigom najmłodszych zawodników, którzy dawali z siebie wszystko powodując wzruszenie trenerów jak i licznie zgromadzonych rodziców. Należy zaznaczyć, że liczba rodziców i kibiców z Nowej Dęby była niemalże równa z ilością kibiców gospodarzy za co serdecznie dziękujemy!!!

Oto lista medalistów:

Złote medale:

Jan Dobrowolski 2x, Jan Krasowski 2x, Zuzia Żabczyńska 2x, Iza Durlak, Ewa Wiącek, Ksawery Siwiec, Roksana Regiec, Ola Szwedo, Maksymilian Baran oraz sztafeta 4×25 rocznik 2010 i młodsi

Srebrne medale:

Maja Rozmus 2x, Szymon Ordon 2x, Maja Żak 2x, Ola Pastuła 2x, Julia Kłembokowska, Iza Durlak, Ksawery Siwiec, Mikołaj Simonowicz, oraz sztafeta 6×25 rocznik 2009-2007

Brązowe medale:

Roksana Stróż 2x, Piotr Wiącek, Ewa Wiącek, Mikołaj Buś, Roksana Regiec, Ola Szwedo, Maksymilian Baran

Przed  nami najważniejsze wydarzenie tego półrocza, w dniach 8-9 czerwca najstarsze Piranie wystartują w Letnich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego. Gospodarzem imprezy będzie Dębica, ponieważ jako jedyne miasto w naszym województwie posiada basen olimpijski (50 metrów). Trzymamy kciuki za naszych!!!

Sekcja Piranie SOSiR Nowa Dęba stale się rozwija, a obecnie trenuje w niej 82 zawodników. We wrześniu planowany jest nabór kolejnego rocznika, tym razem 2012, szczegółowe informację można uzyskać u trenerów, a końcem wakacji będą opublikowane na stronach internetowych.

Hubert Krasowski
trener Piranie SOSiR

16 KOMENTARZE

 1. Napiszcie też o sukcesach naszych kopaczy skórzanej gały. Za niedługo wszak będzie awans do Serie A. A tu wszędzie, na lokalnych portalach panuje zmowa milczenia na ten temat.

  • Raczej nie tego roku .Widziałem jak Prezes całą wodę wywoził w butelkach przed Colą miał Nosa .

 2. Pytania do Radnych (byłych i obecnych) :
  Czy obecny dyrektor SOSiR wnioskował w trakcie swojego okresu urzędowania do rady miasta na komisji lub sesji w sprawie :
  – dotacji na remont basenu letniego z środków gminnych ?
  – funduszy zewnętrznych (unijnych, lasowiackich itp) na remont basenu , kortów tenisowych itp.
  – jakichkolwiek środków na ww cel ?
  Proszę o komentarz.

  • Z przykrością muszę stwierdzić że nie widziałem i nie słyszałem o tym aby dyrektor ds sportu kiedy kolwiek wnioskował o jakiejkolwiek środki finansowe na prowadzenie swojej działalności jako dyrektor sosir.

  • @Ralf , w ramach pytania podpowiem;
   dyrektor sosir wraz z swoim szefem wnioskował (a raczej szef dyrektora) o stworzenie projektu trybun na stadionie sportowym, po tym jak na zawodach gaśniczych naszych druhów strażaków spadł deszcz i zmoczył szanowną czuprynę wójtowi oraz szanownym gościom to tak słyszałem że takowy projekt z finansów gminnych został opracowany (w pośpiechu bez konsultacji z piłkarzami i działaczami czy inwestorami, w wyniku czego stworzono bubel który zalega w szufladzie pana dyrektora) tak bubel ! Ponieważ nie wzięto pod uwagę czynników naturalnych jakim jest światło słoneczne padające na trybuny i mamy tego pokłosie leżące w szufladzie warte 40 tyś zł.
   I TO BY BYŁO NA TYLE W TEMACIE wniosków pana dyrektora ! Mogę się mylić więc roszę o ewentualne sprostowanie.

 3. Ja też chciałabym zapytać Radnych ,
  czy będą prowadzone zajęcia nauki pływania przez instruktora T L , które zostały odwołane w styczniu br . ?
  czy basen letni , bedzie czynny tego roku ?
  ps. obiecano nam na komisji sportu że zajęcia się będą odbywać – jest czerwiec i co ?
  Tego roku nie poślę mojego dziecka do sekcji pływackiej PIRANIE bo może być nie przygotowane, a za rok będzie już za późno ! Szkoda :-( chwalicie się sukcesami a może się okazać że narybku nie będzie !

  • To pytanie to do instruktora co z pracy zrezygnował a nie do radnych. Rodzice zostali wciągnięci w wojenkę w której co było najważniejsze? Dobro dzieci? Nie KASA dla instruktora. Ja przepisałam dziecko do innego i po problemie. Ale co niektórzy dalej pianę biją.

  • Do Mamy Janka,
   Jeżeli zależy Pani, aby Janek dołączył do Piranii od września proszę o kontakt, postaram się pomóc zostało jeszcze 3 miesiące.

 4. Panie Hubercie nie ma Janka ani jego mamy jest tylko pan co w walce o kasę wziął zakładników : rodziców, dzieci i radnych. Przykro tylko że pod artykułem pod którym powinny być gratulacje dla dzieciaków tyle jadu.

  • Internauto/tko Anonim.Pracujesz?Pracujesz. Niech więc pan/pani pracuje za darmo w czynie społecznym.W tym kraju nawet ksiądz bierze pieniądze…….

 5. Do administratora INFONOWADEBA.pl
  proszę o umieszczenie mojego tekstu
  próbowałam ten tekst umieścić na stronie 2-3 krotnie ( został przyjęty ale nie umieszczony) bardzo proszę o umieszczenie go o treści :
  Panie Hubercie – dziękuję Panu.
  Do pani (anonim) , odnoszę wrażenie że pani, nie wie o czym pisze, byłam z innymi rodzicami na zebraniu rady gdzie jasno rada wyraziła się , że ma odbyć się spotkanie z instruktorami, rodzicami, dyrekcją i radnymi w celu opracowania cennika nauki pływania w najbliższym czasie – mamy czerwiec ! Nie uważam że zostałam wciągnięta w „wojenkę” uważam że chce dobra dla swojego dziecka , dobra za które warto dać każde pieniądze. Nie sądzę że pani (anonim),która się wyżej wypowiada miała dziecko u Pana Tomasza bo by takich głupot nie wypisywała. Biję pianę i bić będę, bo to co się mówi nam rodzicom na komisji a robi co innego to powód do „bicia piany” by nie zamiatać spraw ważnych dla nas rodziców i naszych dzieci pod dywan.
  A jeszcze cytat,który rozbawił mnie do łez tj. „Dobro dzieci” – cytuję ulubiony tekst za którym najczęściej chowają się belfrowie :-)
  Właśnie kieruję sie dobrem mego dziecka i dlatego wybrałam tego Pana na nauczyciela dla syna !

  • zawieź kobieto dziecko do cmolasu i nie rób tu zamieszania,aha zapomniałem że nie masz czym pojechać

  • Droga Pani to instruktor zrezygnował a nie ja. Ja jak wiele innych zapisałam do innego i niech mi Pani wierzy że Dobro Dziecka nie ucierpiało. W całej tej sytuacji poczułam się jak instrument w walce o KASĘ, a sytuację odebrałam jako rodzaj szantażu i zamiast czekać do czerwca rozwiązałam problem. Siostro basen instruktor nie pracował w czynię społecznym więc i mi proszę nie nakazywać takich rzeczy robić. Stawka za 4 niedziele była bardzo zbliżona do moich miesięcznych poborów. Tym bardziej przestałam w tym uczestniczyć. Na tym kończę i nie będę już wracała do dyskusji, poprostu mam inne zdanie w tym temacie niż Pani . Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here