Masters Turniej Zamknięcia „Małopolska Open By Redson” w badmintonie

0
Zdjęcie autorstwa Lisa A z Pexels
W Tarnowie w województwie małopolskim rozegrane zostały ostatnie zawody badmintonistów w sezonie 2019/2020 pod nazwą: Masters Turniej Zamknięcia „Małopolska Open By Redson” w badmintonie w różnych kategoriach wiekowych. Turniej ten zakończył zmagania badmintonistów w Tarnowie w sezonie 2019/2020.
W turnieju tym wystartowali najlepsi badmintoniści (czołowe ósemki wyłonione na podstawie turniejów z całego sezonu) w poszczególnych grach i kategoriach wiekowych. W tym gronie znalazła się czwórka badmintonowych amatorów i weteranów z Nowej Dęby.
W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej „45 lat open” weteranów nowodębianie spisali się bardzo dobrze. Drugie miejsce wywalczył Tadeusz Szczur, czwarte miejsce wywalczył Mieczysław Sitko, a na siódmym miejscu uplasował się Jacek Tomasiewicz.
W grze podwójnej rozgrywanej w formule open na piątym miejscu uplasował się debel mężczyzn: Mieczysław Sitko / Tadeusz Szczur.
W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii amatorów na siódmym miejscu uplasował się Mateusz Piekarz.
W klasyfikacji generalnej sezonu 2019/2020 w grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej „45 lat open” pierwsze miejsce zajął Tadeusz Szczur, na miejscu trzecim uplasował się Mieczysław Sitko, a na miejscu szóstym sezon ukończył Jacek Tomasiewicz.
Natomiast w grze podwójnej, która przez cały sezon rozgrywana była w formule open na doskonałym drugim miejscu w klasyfikacji generalnej uplasował się debel mężczyzn: Sitko Mieczysław / Szczur Tadeusz, który notabene był najstarszym wiekowo deblem w całej stawce rywali. Tym większe słowa uznania dla weteranów z Nowej Dęby.
Był to ostatni turniej edycji „Małopolska Open By Redson”, który zakończył zmagania na badmintonowych kortach w Tarnowie w sezonie 2019/2020.
To kolejny już znakomity sezon w wykonaniu badmintonowych amatorów i weteranów z Nowej Dęby w 52 – letniej historii istnienia sekcji badmintona w środowisku Nowej Dęby.
Gratulacje dla całej ekipy za godne reprezentowanie oraz promocję Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” oraz Miasta i Gminy Nowa Dęba w Tarnowie i Małopolsce.
Na zdjęciach badmintonowi amatorzy i weterani z Nowej Dęby podczas ostatniego turnieju w Tarnowie, na drugim stopniu podium Tadeusz Szczur, stoją od lewej strony: Jacek Tomasiewicz, Mateusz Piekarz, Mieczysław Sitko i Tadeusz Szczur.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here