Półfinał Drużynowych Mistrzostw Szkół Średnich Woj. Podkarpackiego w Nowej Dębie

1
W Nowej Dębie w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 rozegrane zostały półfinały Licealiady Dziewcząt i Chłopców w badmintonie (Drużynowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Szkół Średnich).
Na starcie zawodów stanęło 12 drużyn chłopców i 11 drużyn dziewcząt. Tradycyjnie znakomicie spisały się w tych zawodach drużyny dziewcząt i chłopców z Zespołu Szkół Nr 2 w Nowej Dębie, które wygrały swoje półfinały i awansowały do finału wojewódzkiego. Finał wojewódzki rozegrany zostanie w Zarzeczu k/ Jarosławia.
Warto w tym miejscu zaznaczyć, że po raz pierwszy w historii rozgrywania tych rozgrywek finał zostanie rozegrany poza Nową Dębą, ponieważ w małej sali sportowej tego obiektu rozpoczyna się remont jej nawierzchni. Drużyna dziewcząt z Nowej Dęby wystąpiła w składzie: Beata Mycek, Natalia Róg i Zofia Tomczyk, natomiast zespół chłopców wystąpił w składzie: Rafał Lejko i Patryk Róg. Wszyscy na co dzień to zawodnicy sekcji badmintona MKS Stal Nowa Dęba.
Na zdjęciu tytułowym, badmintonowe drużyny dziewcząt i chłopców Zespołu Szkół Nr 2 w Nowej Dębie, finaliści Licealiady (na zdjęciu brakuję zawodnika Patryka Roga).

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here