Przyjdź na treningi Karate!

5

Shihan Ryszard Kiper i Sensei Marek Kopeć zapraszają osoby dorosłe zainteresowane podnoszeniem sprawności fizycznej oraz rozwoju osobowości na zajęcia Karate Kyokushin. Zajęcia odbywają się w Samorządowym Ośrodku Kultury w czwartek o godzinie 19:30. Treningi kierowane są do grupy wiekowej 30-40 lat, ale też zapraszamy starszych i młodszych. Treningi są DARMOWE!

Karate to droga do samodoskonalenia zarówno fizycznego jaki i duchowego . Podczas wyczerpujących treningów, uczestnik nabywa poprawę sprawności ruchowej, refleksu, gibkości, wytrzymałości i ogólnej wydolności organizmu. Oprócz rozwoju fizycznego, ćwiczący uczy się pokonywać przeszkody, oraz brak pewności siebie, zwalczać swój strach i własne lenistwo, działać w sposób racjonalny w sytuacjach kryzysowych.

Na zajęciach adept pozna techniki stosowane w karate czyli kichon (uderzenia, kopnięcia, poruszanie w różnych pozycjach), kata (układy standardowych kombinacji różnych technik w chodzeniu) oraz kumite (techniki stosowane w walce oraz walka sportowa). Karate Kyokushin to też ogromna międzynarodowa organizacja społeczna, która jest jedną z niewielu grup, gdzie spotykają się różne zawody – lekarze, piekarze, księża, inżynierowie, ślusarze, nauczyciele, elektrycy, menadżerowie, policjanci, biznesmeni, itd… by razem w pocie czoła doskonalić samego siebie. Zajęcia dla dorosłych, za uprzejmością Pana Dyrektora SOK, który udostępnił salę nieodpłatnie, są również bezpłatne.

Ponadto, Klub Karate Kyokushin w Nowej Dębie zaprasza także wszystkie dzieci oraz młodzież na zajęcia odbywające się w sali gimnastycznej LO (mała sala) w każdy wtorek i piątek o godzinie 16:00.

5 KOMENTARZE

  1. Super, że dla osób w wieku 40+ zajęcia są bezpłatne a za zajęcia dla dzieci trzeba płacić, powinno być raczej odwrotnie!!!!

  2. Fajnie, w końcu konkretne zaproszenie do aktywności dla ludzi w wieku 30+.
    A gdyby tak jeszcze zajęcia z boksu lub kickboxingu typowo dla dorosłych?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here