VII Ogólnopolski Turniej Badmintona „Wielicki Cup” w Wieliczce

0

W województwie małopolskim w miejscowości Wieliczka k/ Krakowa rozegrany został VII Ogólnopolski Turniej Badmintona „Wielicki Cup” w różnych kategoriach wiekowych, między innymi w kategorii amatorów i weteranów. W zawodach tych bardzo dobrze spisała się czwórka badmintonowych weteranów i amatorów z Nowej Dęby.

Znakomicie w grze pojedynczej mężczyzn w kategorii „open +45” lat spisał się nowodębianin Tadeusz Szczur, który po pasjonującym i dramatycznym pojedynku finałowym pokonał Krzysztofa Knapika (Kraków) 2:1 (21:16;14:21;22:20) zajmując pierwsze miejsce. Na miejscu piątym uplasował się drugi nowodębianin Mieczysław Sitko.
Bardzo dobrze w grze podwójnej mężczyzn w kategorii „open +45 lat” spisał się debel weteranów: Mieczysław Sitko / Tadeusz Szczur. Para z Nowej Dęby po znakomitej grze wywalczyła pierwsze miejsce, a na trzecim miejscu uplasował się drugi debel nowodębian: Jacek Tomasiewicz/ Łukasz Wąsik. W grze podwójnej mężczyzn w kategorii „open zaawansowani” na trzecim miejscu uplasował się debel: Jacek Tomasiewicz/ Łukasz Wąsik.
Był to kolejny bardzo dobry występ nowodębskich najstarszych badmintonistów w sezonie 2021/2022. Gratulacje dla całej czwórki.

Na zdjęciach badmintonowi weterani i amatorzy na turnieju w Wieliczce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here