Burmistrz Wiesław Ordon z koronawirusem

51

-Moi Drodzy,test na obecność koronawirusa okazał się pozytywny. Obecnie czuję się dobrze, choć kilka pierwszych dni pobytu w izolacji doskwierało, mimo, że nie były to typowe objawy covidowe. Stosuję się do wymagań sanitarnych, staram się być cierpliwy w tej chorobie.- poinformował na Facebooku burmistrz Wiesław Ordon.

Czas pandemii to trudne chwile dla wielu z nas. Często pokonujemy je dzięki wsparciu personelu medycznego i sanitarnego, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Dziękuję policjantom, strażakom, pracownikom służb społecznych za wszelką pomoc okazywaną osobom potrzebującym. Zachowajmy zasady dezynfekcji, dystansu, nośmy maseczki, wspierajmy się w potrzebie, bądźmy solidarni. Wygramy! Życzę wszystkim zdrowia i optymizmu!” – czytamy we wpisie burmistrza.

51 KOMENTARZE

 1. Kolejny koronacelebryta. Nie stosował maseczek i dystansu? Czy jednak ten DDM nic nie daje i każdy z nas przejdzie tego wirusa w formie objawowej lub bezobjawwowej? Być może pan burmistrz już przeszedł tego wirusa wczesnej a ten lipny test wykazał obecność przeciwciał i stąd wynik pozytywny? Poczytajcie co naprawdę wykrywają te testy, a wtedy zrozumiecie że to loteria. Tak czy owak życzę zdrowia wszystkim.

 2. Wisrus stal się elementem lajkow i rzeczywiście czytając wpisy lokalnych polityków tak właśnie jest w stylu ,,wszyscy mają mambe, mam i ja ” . szkoda tylko że wirus, na którym celebryci zdobywają lajki nie pozwola normalnie korzystać ze służby zdrowia, czy zamyka ludziom biznesy i odbiera nam wolność! Taki straszny ten wirus a co drugi celebryta czeka i robi sobie test żeby dodać na fejsa i prosić o modlitwę. Żal mi takich celebrytów.

 3. Do radnych i sołtysów z osiedli wiejskich gminy: czy w waszych wioskach działa Solidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorów? Czy wiecie ilu macie seniorów i osób chorych na waszym terenie?

 4. A ja mam biegunkę , taka bezobjawowa i czuje się raczej dobrze…….. . Kogo to obchodzi wszak to nie modny covid.Oj Ordon , stary , wiejska chkop jesteś i przed kim udajesz pieprzonego celebryte , przed sąsiadem ,też wiejskim chłopem ????

 5. Mądry i szanujący się dziennikarz nie umieszcza komentarzy po artykułach w których kogoś dotyczy nieszczęście,wypadek losowy,choroba.Natomiast u dziennikarza tego portalu,żadne hamulce nie działają.Jego zasadą jest że choćby po trupach to trzeba dołożyć temu którego chce zniszczyć…

  • zapomniał już jak była tylko wzmianka że któryś z PO zachorował na grypę to ile hejtu i pomyj wylało się medialnie na gostka…. Czyli tamtych można kopać leżących ale tych już nie ….

  • A jakie to nieszczęście? To news w stylu co ktoś wczoraj miał na obiad lub ile wydał na zakupy czy ile razy był w toalecie. Jestem przekonany, że każda osoba z czytających była chociaż raz świadkiem w szkole, pracy czy w sklepie, że ktoś herlał jakby miał gruźlicę, katar, kaszel jednocześnie i nikt sobie nic z tego nie robił, a teraz nagle ludzie się zachłysnęli czymś wymyślonym. Beka.

 6. jakoś szybko ostatnio 'ci na stołkach’ zaczęli chorować na tego wirusa….. najpierw najważniejsza persona w państwie czyli nadprezes, później za nim druga, czyli ten którego nazywają niektórzy prezydentem, dalej świta – ministry i przydupasy, a teraz moda spadła na poziom gminny, czyli 'burmiszcze’ i wójty….

  • To jest trend, bo jak dopadnie tych najwyższych to dopiero co My – „mali ludzie lub tzw. zwykli zjadacze chleba” mamy robić? śmiertelnie się bać i ich słuchać we wszystkim. Zastraszonymi się przecież łatwiej rządzi

 7. Dziwią mnie te apele o wyłączenie komentarzy.
  1. Burmistrz sam publicznie poinformowała że ma pozytywny wynik testu, a więc uczynił że swojego zdrowia kwestie publiczną. To że był nastawiony na rekord lajków na Facebooku nie może być przyczyną do zamknięcia dyskusji.
  2. Burmistrz poinformował również że nic mu nie dolega, a więc śmiercionośny koronawirus dopadł go bezobjawowo.
  3. Ludzie widzą że cała ta pandemia to globalne oszustwo, że z sezonowej infekcji dróg oddechowych uczyniono „dżumę”. Dlatego popisy kolejnych celebrytów którzy na Facebooku ogłaszają, że mają katar budzą takie a nie inne reakcje.
  4. Zdrowia bo cała ta pandemia służy zniszczeniu gospodarki i czeka nas taka bieda jakiej dawno nie było.

 8. Jak Wiesiek, to i Baśka, jak Baśka to i Jurek. Jeśli Wiesiek gadał z Pawłem, to i Paweł, jak Paweł to i Marek, jak Marek to i … PUTIN!

  Się kurła porobiło

 9. To co czyni webmaster strony Info Nowa Dęba sięga bruku zezwalając na publikację fake news. To jest plan zamierzony przez niego dla osiągnięcia własnego zaplanowanego celu, jakim jest dołożyć Burmistrzowi. Co by Burmistrz nie zrobił wszystko byłoby złe. Gdyby nie poinformował o wyniku dodatnim szczekacze webmastera zarzucali by iż burmistrz nie poinformował i też by było ujadanie. Z obserwacji tej strony można wysnuć wniosek iż służy ona do oczerniania niszczenia niewygodnych osób dla webmastera i jego mocodawców.

 10. Jakby ktoś rok temu wrzucił na facebooka swoje zdjęcie i napisał coś w stylu „kochani, zrobili mi badania i wyszło, że mam grypę. wprawdzie czuje się dobrze, ale proszę was o modlitwę. pamiętajcie aby nosić maseczki i trzymać dystans” to by wszyscy mówili, że taki ktoś to czubek. Dzisiaj w modzie jest nowy szczep grypy, zwany dla niepoznaki covidem, a zatem w dobrym tonie jest zrobić sobie test, a później wpis na fejsie z apelem o zachowanie DDMA+. Podpowiem panu burmistrzowi Ordonowi, panu Plucie i Bożkowi oraz innym koronacelebrytom z regionu, że jak już bohatersko zwalczycie katar i kaszelek to należy bohatersko oddać osoczę. Czekam na relację z oddania osocza!

 11. Grzęda podobny do Kaczyńskiego swoim infodno opluwa normalnych ludzi i napuszcza swoich slugusow pseldo redaktorów i maronetki z Rady Miasta to wstyd dla nas ze daliśmy władze takim ludziom

 12. A ciekawe kiedy p .Paweł ,p. Marek oraz reszta tej pisowskiej naszej władzy stanie ,na wezwanie prezesa , do obrony kościoła. Chciałbym to bardzo zobaczyć, albo chociaż jakaś małą relacja z tego wiekopomnego wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here